Zapisy Samouczek
Profil Osoby

Clarissa B. Valladares
(Alexis)

Uczeń

Krąg Białomagiczny
Klasa 2 - Krąg Białomagiczny
0 punktów w Punktacji Uczniów
2820 galeonów
Na chacie:

Zapisany od: 2020-10-17 22:57:35
Wiek:

Clar ~

Przedmioty kupione na Alei Vulchanovy

Natychmiastowa transmutacja [60 G]

Książka została wydana już w 1994 roku, jednak nie wiemy przez kogo. Pierwszy podręcznik do Transmutacji już ci nie wystarcza? Sięgnij po coś bardziej zaawansowanego!

Czarny Kot [45 G]

Ty też masz ochotę czasami pomiziać coś wieczorem? Pogłaskać kogoś, przytulić i słyszeć słodkie mruczenie, które będzie muzyką dla twoich uszu? Przedstawiamy Czarnego Kota!

Notatnik [25 G]

Notatnik, który przyda się każdemu adeptowi magii, któremu zależy na jak najlepszych ocenach. Może tutaj zapisywać swoje notatki z zajęć. 

Buteleczka atramentu [50 G]

Pióro masz, lecz atramentu brak? Świetnie trafiłeś młody czarodzieju! Najwyższej jakości atrament czeka na ciebie. 

Pergamin [5 G]

Kartka pergaminu doskonałej jakości. Nie przebija, praktycznie nie moknie, jest niczym zaczarowany. Zestaw kilkunastu kartek tego pergaminu, niektórych zostawia z torbami. 

Brązowe pióro [8 G]

Zwyczajne brązowe pióro. Jest trochę lepsze jakościowo od szarego, jednak dalej nie powala. Nie stać cię na coś lepszego?

Różdżka- Jabłoń [26 G]

Rdzeń z pazura hipogryfa w połączeniu z drewnem jabłoni sprawia, że różdżka wybierze sobie właściciela pewnego siebie, który wie czego chce. Jej posiadacz może mieć duże zdolności w porozumiewaniu się językami. Lekko sztywna, 14 cali. 

Wielkie wydarzenia czarodziejskie dwudziestego wieku [35 G]

Pragniesz jeszcze raz posłuchać o upadku Toma Marvolo Riddleya i życiu Harrego Pottera? Owa książka, nieznanego autorstwa ci o wszystkim przypomni!

Uroki dla zauroczonych [70 G]

Książka wydana w 1995 roku, nieznanego autorstwa miała na celu nauczyć młodych adeptów magii obrony przed urokami. Jesteś jednym z nich?

Potworna księga potworów [50 G]

Książka wydana w 1978 roku przez Edwardusa Lime. Jeśli szukasz ciekawego podręcznika do Opieki nad Magicznymi Stworzeniami, z którym nie będziesz się nudził, to świetnie trafiłeś. 

Omen śmierci co robić, kiedy już wiadomo, że nadchodzi najgorsze [70 G]

Książka wydana najprawdopodobniej w 1993 roku, nieznanego nam autorstwa jest pomocna przy Omenach! Nie wiesz jaki omen wyszedł podczas twojego wróżenia? Zajrzyj do podręcznika. 

Eliksiry dla zaawansowanych [65 G]

Podręcznik, z którego najczęściej korzystają adepci II i III klasy. Spisany przez Libacjusza Borage w 1947 roku. Dość stary podręcznik, jednak nie skreślaj go. Skrywa w sobie wiele tajemnic. 

Standardowa księga zaklęć- stopień III [65 G]

Książka autorstwa Mirandy Goshwk, wydana w 1993 roku jest ostatnim podręcznikiem do Zaklęć. Wszyscy adepci magii III klasy powinni się w nią zaopatrzyć. 

Kociołek miedziany [65 G]

Kociołek głównie przeznaczony dla klas drugich, gdzie warzenie eliksirów jest już bardziej wymagające. Lepszy jakościowo kociołek, jednak też nie powala. Na pewno nie stać cię na lepszy?


Ostatnio zdobyte punkty (7 dni)

Brak wpisów w historii.

Moduł Rekrutacji by Shado Ackerly