Zapisy Samouczek
Zakupy na Al. Vulchanovy
Pewien czarnoksiężnik, znajdujący się za rogiem, handluje różnymi składnikami do eliksirów. Może potrzebny ci jest śluz gumochłona, róg jednorożca lub werbena na wampiry? Tutaj wszystko znajdziesz.
[wejdź do środka]
Chłodne wieczory a ty czujesz się samotny? Przyjdź do nas i kup wymarzonego zwierzaka, który umili ci wolne i złe chwile. Może chcesz kota? Albo jakieś magiczne stworzenie? Bez różnicy, tutaj wszystko znajdziesz. 
[wejdź do środka]
Masz zbyt dużo wolnych chwil i nie wiesz co ze sobą zrobić? A może zbliżają się egzaminy nieubłaganie a ty z opanowaniem materiału masz problem? Oba te problemy rozwiążemy od razu. Wystarczy do nas zajrzeć, a znajdziesz to czego potrzebujesz. Gwarantujemy. 
[wejdź do środka]
Jesteś nowym czarodziejem, którego jeszcze nie wybrała różdżka? A może twoja stara różdżka już nie dogadza? Nie martw się na zapas mój drogi. U Gregorowicza znajdziesz wymarzoną różdżkę, za godziwą cenę. 
[wejdź do środka]
Brak pióra, pergaminu czy kałamarzu? Ten problem rozwiążemy w kilka sekund. Wystarczy do nas wejść z sakiewką pełną gelonów, a wyjdziesz obładowany przedmiotami. 
[wejdź do środka]
Głuchy mnich nie oznacza, że ślepy mnich. Niech cię nie zwodzi ten staruszek. Potrafi po jednym pstryknięciu w kociołek rozpoznać czy jest on miedziany, czy cynowy. 
[wejdź do środka]
Rozgrywki się zbliżają, a twoje ochraniacze po treningach wyglądają jak siedem nieszczęść? A może miotła się zepsuła? Wejdź do nas i znajdź wszystko to, czego potrzebujesz. Najnowsze modele mioteł tylko u nas!
[wejdź do środka]
Potrzebujesz nowej szaty? A może jedynie dodatków? Utalentowana czarownica z dalekiego kraju przybywa Ci z pomocą. Znajdziesz u niej modne stroje w sam raz dla każdego adepta magii Instytutu Durmstrang. Śmiało, nie szczędź galeonów!
[wejdź do środka]
Ten sklep to gratka dla botaników i nie tylko! Potrzebujesz przedmiotów, by przygotować się do zajęć z Zielarstwa? Zapraszamy!
[wejdź do środka]
Szukasz jakiegoś specjalnego kamienia na prezent? Albo potrzebny ci materiał do zrobienia czegoś na zajęcia? Tutaj znajdziesz dużo różnorakich kamieni nie tylko szlachetnych.
[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly