Zapisy Samouczek
Zakupy na Al. Vulchanovy

Apteka Złego Czarnoksiężnika

Pewien czarnoksiężnik, znajdujący się za rogiem, handluje różnymi składnikami do eliksirów. Może potrzebny ci jest śluz gumochłona, róg jednorożca lub werbena na wampiry? Tutaj wszystko znajdziesz.


[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Chłodne wieczory a ty czujesz się samotny? Przyjdź do nas i kup wymarzonego zwierzaka, który umili ci wolne i złe chwile. Może chcesz kota? Albo jakieś magiczne stworzenie? Bez różnicy, tutaj wszystko znajdziesz. 


[wejdź do środka]

Księgarnia Jednookiego Starca

Masz zbyt dużo wolnych chwil i nie wiesz co ze sobą zrobić? A może zbliżają się egzaminy nieubłaganie a ty z opanowaniem materiału masz problem? Oba te problemy rozwiążemy od razu. Wystarczy do nas zajrzeć, a znajdziesz to czego potrzebujesz. Gwarantujemy. 


[wejdź do środka]

Sklep Gregorowicza

Jesteś nowym czarodziejem, którego jeszcze nie wybrała różdżka? A może twoja stara różdżka już nie dogadza? Nie martw się na zapas mój drogi. U Gregorowicza znajdziesz wymarzoną różdżkę, za godziwą cenę. 


[wejdź do środka]

Artykuły piśmiennicze Scribbulusa

Brak pióra, pergaminu czy kałamarzu? Ten problem rozwiążemy w kilka sekund. Wystarczy do nas wejść z sakiewką pełną gelonów, a wyjdziesz obładowany przedmiotami. 


[wejdź do środka]

Kociołki głuchego mnicha

Głuchy mnich nie oznacza, że ślepy mnich. Niech cię nie zwodzi ten staruszek. Potrafi po jednym pstryknięciu w kociołek rozpoznać czy jest on miedziany, czy cynowy. 


[wejdź do środka]

Markowy sprzęt do Quidditcha

Rozgrywki się zbliżają, a twoje ochraniacze po treningach wyglądają jak siedem nieszczęść? A może miotła się zepsuła? Wejdź do nas i znajdź wszystko to, czego potrzebujesz. Najnowsze modele mioteł tylko u nas!


[wejdź do środka]

Moda Uroczej Xante

Potrzebujesz nowej szaty? A może jedynie dodatków? Urocza czarownica z dalekiego kraju przybywa Ci z pomocą. Znajdziesz u niej modne stroje w sam raz dla każdego adepta magii Instytutu Durmstrang. Śmiało, nie szczędź galeonów!


[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly