Zapisy Samouczek
Artefakty Anubisa

Artefakty Anubisa to zabawa odbywająca się na czacie (w pokoju głównym, czyli durmstrang) podczas pierwszego tygodnia nauki. Zabawa polega na tym, że ktoś z dyrekcji wysyła na chat główny wiadomość w stylu [Pojawia się eliksir nieśmiertelności.]” lub "[Rzuca eliksir nieśmiertelności.]".  Zadaniem uczniów, stażystów i nauczycieli jest napisanie podczas odliczania od 10 do 0, odpowiednią komendę. Każda osoba za napisanie odpowiedniej komendy zostaje nagrodzony różnymi bonusami, które kryją się pod danym artefaktem. Liczba takich komend na jeden dzień jest nieokreślona. Komenda może być wysłana o każdej porze dnia i nocy. 

Zabawa jest rozgrywana od poniedziałku aż do niedzieli. Dodatkowo aby zdobyć nagrodę za dany artefakt, należy napisać pełną nazwę artefaktu. Nie wystarczy napisanie samego “[Łapie.]”.  Poniżej znajduje się prawidłowy przebieg zabawy. 

PRZYKŁAD:

Co możesz zyskać biorąc udział w tej zabawie?

Na pewno nagrody, które są przypisane każdemu artefaktowi indywidualnie. Pełny spis nagród oraz nazw artefaktów znajdziecie [TUTAJ].  Osoby, które nie napiszą pełnej komendy nie zostaną brani pod uwagę przy przydzielaniu nagród. Ranking za zdobyte nagrody znajdziecie poniżej oraz w podsumowaniach w newsie. Za złapanie wszystkich artefaktów możesz otrzymać dodatkowo Medal Poszukiwacza. Nagrody dla każdego są takie same, zarówno nauczycieli, uczniów jak i stażystów. 

>>RANKING<<