Zapisy Samouczek
Puchary za Otrzęsiny

 

W I roku szkolnym, podczas Otrzęsin, które odbyły się 1.12.2019r. wygrał Krąg Czarnomagiczny. Podczas Otrzęsin ogłoszono prefektów kręgu oraz naczelnego. Krąg Czarnomagiczny rozwijał swoje skrzydła pod nadzorem swojej opiekunki, Jocelyn de Roet. Tematem przewodnim Otrzęsin w tym roku szkolnym był "Jak powstał Instytut Magii Durmstrang".

W II roku szkolnym, podczas Otrzęsin, które odbyły się 1.03.2020r. wygrał Krąg Białomagiczny. Podczas Otrzęsin ogłoszono prefektów kręgu oraz naczelnego. Krąg Białomagiczny rozwijał swoje skrzydła pod nadzorem swojego opiekuna, Alana Moonstone'a. Tematem przewodnim Otrzęsin w tym roku szkolnym był "Życie uczniów i nauczycieli w Instytucie".

W III roku szkolnym, podczas Otrzęsin, które odbyły się 17.05.2020r. wygrał Krąg Czarnomagiczny. Podczas Otrzęsin ogłoszono prefektów kręgu oraz naczelnego. Krąg Czarnomagiczny rozwijał swoje skrzydła pod nadzorem swoich opiekunów: Amethyst Allen i Aidena Grimshaw. Tematem przewodnim Otrzęsin w tym roku szkolnym był "Rywalizacja Kręgów".

W I roku wakacyjnym, podczas Otrzęsin, które odbyły się 2.08.2020r. wygrała Drużyna Śmierciotul. Podczas Otrzęsin ogłoszono prefektów drużyn oraz naczelnego. Drużyna Śmierciotul rozwijała swoje skrzydła pod nadzorem swojego opiekuna, Voltaire'a Arbore. Tematem przewodnim Otrzęsin w tym roku szkolnym był "Magia podczas wakacji".

W IV roku szkolnym, podczas Otrzęsin, które odbyły się 4.10.2020r. wygrał Krąg Czarnomagiczny. Podczas Otrzęsin ogłoszono prefektów kręgu oraz naczelnego. Krąg Czarnomagiczny rozwijał swoje skrzydła pod nadzorem swojego opiekuna, Eliasa Levine. Tematem przewodnim Otrzęsin w tym roku szkolnym był "Kręgi Magiczne po godzinach".

W V roku szkolnym, podczas Otrzęsin, które odbyły się 20.12.2020r. wygrał Krąg Białomagiczny. Podczas Otrzęsin ogłoszono prefektów kręgu oraz naczelnego. Krąg Białomagiczny rozwijał swoje skrzydła pod nadzorem swoich opiekunów: Alana Moonstone'a i Defne Nefrite. Tematem przewodnim Otrzęsin w tym roku szkolnym był "Świąteczna masakra".