Zapisy Samouczek
Reklama

 

Reklama Instytutu ma na celu promowanie Instytutu Magii Durmstrang. W reklamę szkoły może się włączyć każdy! Jednakowo uczniowie, stażyści, kadra pedagogiczna, władze szkoły, a nawet ci, którzy nie są zapisani do Instytutu.

Po co promować Instytut?

Choćby po to, by przyciągnąć jak najwięcej chętnych osób, które chcą zaczerpnąć ze źródła magicznej wiedzy. Reklama Instytutu rozpoczyna się wraz z końcem poprzedniego roku szkolnego. Trwa ona do oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego w Instytucie. Osoba, która wykaże się największymi zdolnościami promowania placówki, zostanie nagrodzona nagrodą rzeczową ufundowaną przez dyrekcję. Warunkiem zaklasyfikowania do nagrody jest zareklamowanie szkoły przynajmniej 40 razy. Nagrodę dostanie osoba, która będzie chodziła na zajęcia lekcyjne. 

Gdzie możecie reklamować Instytut?

Na różnego rodzaju forach internetowych (m.in. Facebook, Twitter, Snapchat, Blog, Instagram, Kwejk itp.) Po udostępnieniu reklamy nie zapomnij zrobić screena/zdjęcie swojego posta, by udokumentować swoją pracę. Wszystkie screeny należy ostatecznie wysłać na szkolną sowę (dyrekcja.durmstrang@gmail.com)

Poniżej zamieszczamy kilka przykładowych reklam, które możecie udostępniać w ramach promowania placówki. Oczywiście są one przykładowe i możecie z nich korzystać, jednak jeżeli chcecie być samodzielni, możecie sami wykonać obrazki reklamowe i je wstawiać.  Liczymy na waszą twórczość!