Zapisy Samouczek
Rangi Profesorów

W Instytucie Magii Durmstrang każdy nauczyciel ma szansę awansu na kolejną rangę. Awans otrzymuje osoba, która z zaangażowaniem uczestniczy w życiu placówki, godnie reprezentuje zarówno placówkę, jak i swoje stanowisko, organizuje różnego rodzaju eventy i jest pomocna zarówno dla nauczycieli, uczniów, jak i dla samej dyrekcji.

Awans obejmuje 5 rang: Nauczyciel, Profesor, Wyższy Profesor, Mentor oraz Mędrzec. Awans na wyższą rangę następuje po latach nauczania w Instytucie. Wraz z awansem, mogą nastąpić zmiany w przywilejach kadry pedagogicznej.

Dla większych leniuszków zachęcamy również o sprawdzenie dodatkowego bonusu do awansu, czyli tzw. Złota Karta. Odnośnik do strony, na której możecie poczytać o niej więcej znajdziecie [TUTAJ]

Nauczyciel - ranga, którą otrzymuje każdy z grona pedagogicznego, po rozpoczęciu pracy w Instytucie. Nauczyciel otrzymuje tygodniowe wynagrodzenie w wysokości 60 galeonów. Nauczyciel nie ma żadnych dodatkowych przywilejów, niż te które obowiązują każdego.

Kadra Pedagogiczna z rangą Nauczyciela

Imię i Nazwisko Lata Szkolne
Aranir Aranrhod I
Axel Bell I
Jason Frostern I

 

Profesor - ranga, którą otrzymuje każdy z grona pedagogicznego, po awansowaniu z rangi Nauczyciela. Profesor otrzymuje tygodniowe wynagrodzenie w wysokości 70 galeonów. Awans na tę rangę następuje wraz z upływem 2 lat szkolnych lub 1 roku szkolnego i idealnego sprawowania w kadrze pedagogicznej Instytutu. Jednak lata pracy nie wystarczą, nauczyciel, chcąc awansować na kolejną rangę, musi dodatkowo z zaangażowaniem uczestniczyć w życiu placówki, godnie reprezentować ją, wywiązywać się ze wszystkich swoich obowiązków, organizować różnego rodzaju eventy i być pomocnym zarówno dla nauczycieli, uczniów, jak i dla samej dyrekcji. Wraz z tą rangą, Profesor otrzymuje Kartę Profesora, która jest Legitymacją w Instytucie. 

Kadra Pedagogiczna z rangą Profesora

Imię i Nazwisko Lata Szkolne Legitymacja
Isabelle Sancley III [Klik]
Lysander Skamander III  

 

Wyższy Profesor - ranga, którą otrzymuje każdy z grona pedagogicznego, po awansowaniu z rangi Profesora. Wyższy Profesor otrzymuje tygodniowe wynagrodzenie w wysokości 80 galeonów. Awans na tę rangę następuje wraz z upływem 4 lat szkolnych w kadrze pedagogicznej Instytutu. Jednak lata pracy nie wystarczą, nauczyciel, chcąc awansować na kolejną rangę, musi dodatkowo z zaangażowaniem uczestniczyć w życiu placówki, godnie reprezentować ją, wywiązywać się ze wszystkich swoich obowiązków, organizować różnego rodzaju eventy i być pomocnym zarówno dla nauczycieli, uczniów, jak i dla samej dyrekcji.

Kadra Pedagogiczna z rangą Wyższego Profesora

Imię i Nazwisko Lata Szkolne Legitymacja
Arsen McGreen VII [Klik]

 

Mentor - ranga, którą otrzymuje każdy z grona pedagogicznego, po awansowaniu z rangi Wyższego Profesora. Mentor otrzymuje tygodniowe wynagrodzenie w wysokości 100 galeonów. Awans na tę rangę następuje wraz z upływem 8 lat szkolnych w kadrze pedagogicznej Instytutu. Jednak lata pracy nie wystarczą, nauczyciel, chcąc awansować na kolejną rangę, musi dodatkowo z zaangażowaniem uczestniczyć w życiu placówki, godnie reprezentować ją, wywiązywać się ze wszystkich swoich obowiązków, organizować różnego rodzaju eventy i być pomocnym zarówno dla nauczycieli, uczniów, jak i dla samej dyrekcji.  Wraz z tą rangą, Mentor otrzymuje srebrną odznakę. 

Kadra Pedagogiczna z rangą Mentora

Imię i Nazwisko Lata Szkolne Legitymacja
Kazbiel Thundershout VII [Klik]

 

Mędrzec - ranga, którą otrzymuje każdy z grona pedagogicznego, po awansowaniu z rangi Mentora. Mędrzec otrzymuje tygodniowe wynagrodzenie w wysokości 120 galeonów. Awans na tę rangę następuje wraz z upływem 12 lat szkolnych w kadrze pedagogicznej Instytutu. Jednak lata pracy nie wystarczą, nauczyciel, chcąc awansować na kolejną rangę, musi dodatkowo z zaangażowaniem uczestniczyć w życiu placówki, godnie reprezentować ją, wywiązywać się ze wszystkich swoich obowiązków, organizować różnego rodzaju eventy i być pomocnym zarówno dla nauczycieli, uczniów, jak i dla samej dyrekcji. Wraz z tą rangą, Mędrzec doznaje zaszczytu pojawienia się na Murze Zasłużonych, dostaje złotą odznakę oraz dostaje możliwość posiadania pełnego operatora.

Kadra Pedagogiczna z rangą Mędrca

Imię i Nazwisko Lata Szkolne Legitymacja
Defne Nefrite ... [Klik]
Valeria Aristov ... [Klik]

Rangi spisane zostały dnia 16.09.2020 przez Dyrekcję.