Zapisy Samouczek
Buteleczki

Buteleczki to zabawa, która odbywa się na stronie szkoły i na czacie. Wziąć w niej udział mogą zarówno uczniowie, stażyści, jak i kadra pedagogiczna. Polega ona na kolekcjonowaniu zdobytych przez cały rok szkolny buteleczek.

Jak można zdobyć owe buteleczki?

Już śpieszymy wam z odpowiedzią. Buteleczki można dostać:

  • Podczas zajęć lekcyjnych za wyjątkową aktywność
  • W zabawie "Psikus Gargulca"
  • Przez loterię "Jaskinia Szczęścia"

Gdzie je zbierać?

Buteleczki kolekcjonuje się w odpowiednim arkuszu, do którego wklejacie zdjęcie buteleczki wraz z dopiskiem co to za eliksir - na co będzie odpowiednie miejsce. Buteleczki zbiera się przez cały rok szkolny i dopiero pod koniec wysyła się na szkolną sowę (dyrekcja.durmstrang@gmail.com) link do swojego zbioru. Dopiero wtedy otrzymuje się za to punkty. 

Arkusz, w którym powinniście zamieszczać buteleczki, znajduje się [TUTAJ]. Żeby dowiedzieć się, jak utworzyć kopię arkusza, specjalnie dla kolekcjonowania waszych buteleczek, kliknijcie po pomoc [TUTAJ]. 

Nagrody:

Liczba punktów za jedną buteleczkę:

  • W przypadku ucznia - 10 punktów
  • W przypadku stażysty - 6 punktów 
  • W przypadku nauczyciela - 5 punktów

Za kompletny zestaw buteleczek uczeń, stażysta czy też nauczyciel zostanie nagrodzony oczywiście odpowiednim dyplomem, który zostanie przyznany podczas Zakończenia Roku Szkolnego

Lista 33 buteleczek możliwych do zebrania znajduje się [TUTAJ]. Może się zdarzyć, że otrzymacie eliksir, który macie już w swojej kolekcji. Jeśli chcecie, macie możliwość zamiany takiej buteleczki z innym czarodziejem. Powodzenia w zbieraniu kolekcji.