Zapisy Samouczek
Wyczarowane przez Axel Bell dnia 2021-09-25
Kącik Sztuki i sówka Krystynka

[Do tablicy podleciał wielki, czarny kruk. Z szelestem piór usiadł na korkowej powierzchni, wbijając w nią pazury. Kartkę, którą trzymał w dziobie, przełożył na chwilę do jednej łapy, żeby móc swobodnie wyrwać pinezkę i następnie przymocować całość, nieco krzywo, w miejscu z ogłoszeniami. Skończywszy odrabianie kary, zatrzepotał skrzydłami i przeleciał przez wejście główne, po chwili wzbijając się pod niebo.]

Młodzi Czarodzieje!

Przychodzimy do Was z informacją dotyczącą przyszłego wydania gazetki. W następnym numerze planujemy wstawić kącik sztuki, więc jeśli którakolwiek z czarodziejskich latorośli chce podzielić się swoją twórczością, serdecznie do tego zapraszamy. Czekamy na muzykę, zdjęcia, rysunki i wiersze, które leżą i zwiedzają dno waszych szuflad. Pora, żeby sztuka ujrzała światło dzienne.

Jeśli ktoś potrzebuje artystycznej porady, również coś wymyślimy! Można wysyłać niedokończone prace, przy których utknęlicie i nie macie pomysłu, co dalej z nimi zrobić. Z przyjemnością zajmę się korektą lub udzielę dobrej rady - Axel.

Zainteresowani proszeni są o wysyłanie prac do 5 października na sowę: redakcja.czarnoksieznik@gmail.com, tytułem "kącik sztuki" lub coś w tym guście.

Oprócz tego sówka Krystynka gotowa jest na odbieranie Waszej poczty. Czekamy na Wasze pytania, obawy, problemy. Nie pogardzimy także pozdrowieniami. Tu macie [FORMULARZ].

Życzymy miłego dnia i wieczora,