Zapisy Samouczek
Wyczarowane przez Kazbiel Thundershout dnia 2021-09-25
Konkurs BM

Ostatnie dni nie były dla profesora wybitnie przyjemne, a co gorsza prognozy długookresowe również nie zwiastowały poprawy sytuacji. Niejednokrotnie bywało już jednak dużo gorzej, więc mężczyzna postanowił cieszyć się z drobnych rzeczy. W chwili spaceru do tablicy ogłoszeń, taką drobną rzeczą była aromatyzowana wanilią kawa. Łechtając zarówno swoje kubki smakowe, jak i receptory w nosie, nauczyciel przemierzał korytarze instytutu, aż w końcu dotarł do celu. W odpowiednim miejscu zamieścił informacje o swoim konkursie, po czym ruszył w drogę powrotną, planując przy okazji, jakie ekscesy popełni przy okazji tworzenia kawy następnym razem.

Świergotniki!

Dziś 25 września, czyli urodziny Garricka Ollivandera. Właśnie dlatego postanowiłem, że ten konkurs nawiąże do różdżkarstwa. Chciałbym, abyście na podstawie [tej] ściągi zaprojektowali różdżkę idealną dla Białego Maga. Musicie podać rodzaj drewna, z którego będzie zrobiona, rdzeń, długość i elastyczność. Do każdej z tych czterech cech musicie napisać 1-3 zdania uzasadnienia doboru wybranych przez was parametrów. Wczytajcie się dokładnie w charakterystyki danych cech, a wszystko powinno pójść gładko.

Za podanie czterech parametrów wraz z porządnymi uzasadnieniami możecie uzyskać do 40 punktów. Na wasze podpisane wiadomości - które kierujcie na kazbiel.to@fejm.pl - czekam do niedzieli (2.10), godziny 21:37.

Powodzenia!