Zapisy Samouczek
Wyczarowane przez Valeria Aristov dnia 2021-07-23
Wolne posady i Kursy Weekendowe

[Młoda dyrektorka wyszła z swojego prywatnego gabinetu. Zaspana przetarła swoje oczy leniwie i spojrzała na swój kalendarz, który wisiał na jej ścianie zaraz przy łóżku. Nic jej się nie chciało, nie miała ochoty zwklekać się z ciepłego łóżka, jednak obowiązki ją wzywały. Ziewneła przeciągle i usiadła przy swoim biurku. Przetarła leniwie dłońmi swoją twarz, by nieco się rozbudzić, następnie zabierając kartkę pergaminu i pióro. Kiedy wszystko już napisała na kartce, owinęła się szczelniej szlafrokiem, założyła kapcie i udała się pod tablicę ogłoszeń. Kiedy była już pod tablicą ogłoszeń, zawiesiła tam pergamin. Wkońcu wróciła do siebie, by uporządkować resztę spraw.]

Droga Społeczności!

Rozpoczęcie VII Roku Szkolnego rozpocznie się za miesiąc, dlatego też dzisiaj przychodzimy do Was z ogłoszeniem wolnych posad w naszym Instytucie! Poniżej zamieszczamy wykaz przedmiotów, które są wolne i na które można aplikować! Jeśli masz ochotę sprawdzić się na stanowisku nauczyciela, spróbuj swoich sił właśnie w Instytucie Magii Durmstrang! Formularz zgłoszeniowy na nauczyciela należy dokonać do dnia 1 sierpnia, do godziny 24:00.  Formularz znajdziecie na stronie szkoły, w bloku Zapisów czyli [TUTAJ]. W razie pytań prosimy o kontakt przez sowę szkoły: (dyrekcja.durmstrang@gmail.com), lub na chacie. 

Na przedmioty stażowe czyli Praktyki Klimatyczne mogą zgłaszać się również osoby spoza społeczności Insytutu!

Od V roku szkolnego w naszym Instytucie pojawiły się Kursy Weekendowe. Przypominamy, że na kursy może się zgłosić każdy! Zarówno nauczyciel, który już naucza w Instytucie Magii Durmstrang, jak i stażysta, uczeń a nawet ktoś spoza Instytutu! Jeśli masz ciekawy pomysł na kurs, śmiało, zapisz się! Pamiętajcie jednak, że tylko dwa kursy będą realizowane w roku szkolnym, dlatego też im ciekawszy pomysł, tym lepiej! Prosimy również o zapoznanie się z ofertą kursów, którą znajdziecie [TUTAJ]. Na kursy należy się zgłaszać do 8 sierpnia, do godziny 24:00. W razie pytań prosimy o kontakt przez sowę szkoły: (dyrekcja.durmstrang@gmail.com), lub na chacie. 

>>FORMULARZ<<

Z poważaniem,