Zapisy Samouczek
Wyczarowane przez Defne Nefrite dnia 2021-05-17
Spotkanie prefektów

[Kobieta wbiegła zdyszana po spotkaniu służbowym do Instytutu. Zatrzymała się w sali wejściowej i poprawiła potargane włosy. Oddech miała nierówny i płytki. Dziś miała tyle spraw, że nie wiedziała, za co się wziąć na początku. Po kilku minutach uspokojona ruszyła w stronę schodów na czwarte piętro. Chciała odwiedzić swoje Żabki. Po drodze na drugim piętrze minęła lożę prefektów i zamarła w pół kroku. No tak! Będzie trzeba spotkać się z nowymi narybkami! Zaśmiała się w duchu z tej metafory i otworzyła drzwi do środka. Pootwierała okna, aby przewietrzyć, następnie zabrała się za pisanie ogłoszenia.]

Drodzy Prefekci!

Co prawda otrzęsiny odbyły się zaledwie wczoraj, ale skoro macie już swoje funkcje, to czas się spotkać! Zacznę od tego, że wszyscy Wam serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości i sukcesów. A teraz, przejdę do sedna - spotkanie będzie dotyczyło waszych przywilejów jak i obowiązków. Dodatkowo wytłumaczę Wam eventy prefektów, które waszym obowiązkiem jest zorganizować. Dowiecie się także wiele innych ważnych rzeczy. Nie ma co tracić czasu, zatem nasze spotkanie powinno odbyć się w środę, czyli 19.05.2021, o godzinie 21:00.  Widzimy się po Waszych lekcjach. Spotkanie odbędzie się w Loży Prefektów (/join imd_loza_prefektow). Będą tam na was czekać wasze trony no i oczywiście gorąca czekolada i smakołyki! 

Jest to spotkanie obowiązkowe dla każdego prefekta, jeśli jednak nie będziecie mogli wstawić się w tym terminie na spotkaniu, z przyczyn losowych, proszę o stosowną informację o tym na moją sowę: sowa.defne@gmail.com.

Z poważaniem,