Zapisy Samouczek
Wyczarowane przez Valeria Aristov dnia 2021-05-07
Konkurs z OnMS

[Kobieta miała się właśnie zabrać za wpisywanie punktów, sprawdzanie praktyk uczniowskich i ogólnie wstawienie dziennika, jednak coś ją tknęło by spojrzeć na harmonogram, który wisiał w jej prywatnym gabinecie oraz chatce, która znajdowała się na wyspie. Na czerwono było zakreślone, że to dzisiaj czas na jej konkurs! Zostawiła wszystko inne co zaczęła robić na blacie i od razu zabrała się za pisanie informacji o konkursie. Do jej głowy napłynęła jedna, miała nadzieję że dość ciekawa wizja na konkurs. Przerwała swoje przygotowania i usiadła przy biurku, sięgnęła po pióro i pergamin by po chwili nakreślić na nim kilka informacji odnośnie jej konkursu. Następnie poprosiła swojego skrzata by zawiesił za nią pergamin na tablicy ogłoszeń, by sama mogła kontynuować przygotowania.] 

Droga Społeczności!

Rok szkolny rozkręca się coraz bardziej! Co prawda za nami dopiero pierwsze zajęcia, ale to nic nie szkodzi, przed nami tylko masa ciekawszych zajęć! W związku z tym, że weekend się rozpoczyna, przychodzę do Was dzisiaj z konkursem, z Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. Waszym zadaniem będzie stworzenie własnej hybrydy z magicznych stworzeń. O co dokładnie chodzi? Wybieracie sobie spośród wszystkich magicznych stworzeń dwa, które chcecie ze sobą połączyć np.: Wodnik Kappa i Jednorożec, tworzycie rysunek lub opis jak ta hybryda wygląda, dokonujecie jej charakterystyki, przyznajecie jej klasyfikację, opisujecie czym się żywi itp. Czego dusza zapragnie. 

Praca nie musi być długa, jednak proszę by pomysły były jednak dobrze przemyślane, nie wybierane losowo. Dodatkowo proszę by nie tworzyć swoich hybryd z powstałych już wcześniej hybryd np. Hipogryf, Chimera itp., reszta stworzeń jest do Waszej dyspozycji. Na Wasze prace czekam do dnia 18.05, do godziny 22:00. Oczywiście pracę proszę przesłać na moją sowę: valeria.aristov01@gmail.com .

Miłego weekendu,