Zapisy Samouczek
Wyczarowane przez Valeria Aristov dnia 2021-04-02
Czystka i Akcja Reklama

[Trwała wiosna, jednak na zewnątrz, na drzewach nie widać było żadnego kwitnącego kwiatu, czy małych listków. Niedługo miał się rozpocząć kolejny rok szkolny, dlatego już teraz rozpoczęli przygotowania do niego. Zażarcie dyskutowali o wszystkich najważniejszych kwestiach. Dyrektor Moonstone zapisywał skrzętnie wszystkie informacje, gdyż to jemu przypadło w udziale poinformowanie szkolnej społeczności o potencjalnych zmianach. Kiedy tylko spotkanie się skończyło, rudowłosy mężczyzna spisał wszystko na pergaminie, który następnie za pomocą Zaklęcia Czasowego Przylepca umieścił na tablicy ogłoszeń obok Księżycowej Sali.]

Droga Społeczności Szkolna!

Niedawno ogłosiliśmy ponowne otwarcie bram naszego zamku, czyli powrót działaności Instytutu Magii Durmstrang, dlatego dzisiaj przychodzimy do Was z paroma informacjami! Pierwszą palącą kwestią jest czystka uczniowska, której rokrocznie dokonujemy po to, by uczniowie, którzy podejmują decyzję o braku woli kontynuacji nauki w murach Instytutu, nie męczyli się, dzięki czemu my będziemy mogli zrobić niezbędne porządki w szkolnych modułach. Jeżeli brałeś udział w życiu szkoły w tym roku, posiadasz konto na stronie i chcesz zachować je na okres VI Roku Szkolnego - wypełnij znajdujący się poniżej formularz czystki. Czas na wypełnienie owego formularza przewidujemy do dnia 9.04.2021r, do godziny 23:00. Wszyscy uczniowie, którzy nie wypełnią formularza do ustalonego dnia, zostaną usunięci z listy uczniów naszej placówki. W formularzu nasi dotychczasowi uczniowie, którzy nie ukończyli klasy I, mogą również dokonać wyboru kręgu, do którego chcieliby należeć w czasie VI Roku Szkolnego.

>>FORMULARZ<<

Drugą sprawą jest oczywiście reklama naszego Instytutu. Reklama jest potrzebna do naboru nowych adeptów magii, którzy zasilą nasze szeregi. Dzięki nowym uczniom szkoła będzie mogła się rozwijać i piąć w górę! Pamiętajcie, w szkole najważniejsi są uczniowie, bez nich szkoła nie może istnieć, chociaż... o naszych wspaniałych profesorach też nie można zapomnieć!

Jak więc mogę pomóc Instytutowi?

Wystarczy wrzucić grafiki, które zostały dla was przygotowane na popularne portale społecznościowe (takie jak Kwejk, Facebook, Instagram, Twitter, YouTube - jeśli to filmik, SameQuizy itp.) Reklama będzie najlepiej działać wtedy, gdy będziecie robić to systematycznie. Nie ograniczamy jednak waszej inwencji twórczej! Sami możecie zrobić swoje grafiki czy filmiki i wrzucać je na portale społecznościowe. 

Co z tego będę miał?...

Oprócz oczywistej satysfakcji z pomocy w rozwoju szkoły - dodatkowe punkty, które zostaną Ci przyznane po rozpoczęciu VI roku szkolnego! W ramach udowodnienia pomocy naszej placówce, zrób screena z każdą twoją reklamą i wyślij je na szkolną sowę (dyrekcja.durmstrang@gmail.com). Akcja Reklama trwać będzie do rozpoczęcia VI roku szkolnego! Szczegóły i grafiki, których możecie użyć znajdziecie TUTAJ.

Zaciekawiła Was idea Instytutu Magii Durmstrang i chcielibyście się zapisać, ale nie wiecie, jak działa nasza szkoła? W tym celu odsyłamy Was do Samouczka, stworzonego specjalnie dla właśnie takich zagubionych dusz jak Wy! Samouczek znajdziecie TUTAJ lub po lewej stronie. w drugim bloku. W samouczku znajdziecie informacje, jak zapisać się do naszej szkoły, jak stworzyć nick czatowy, jak pisać wypowiedzi klimatyczne oraz czego dotyczą zabawy. Jeśli jednak będziecie mieli pytania poza samouczkiem, zawsze możecie zawsze zgłosić się do nas przez sowę (dyrekcja.durmstrang@gmail.com) lub przez chat (Valeria_Aristov, AlanMoonstone, Defne Nefrite). Dziękujemy Wam za cały wspaniały rok i do zobaczenia w VI Roku Szkolnym!

Z poważaniem,