Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Profil Osoby

Alison Goodman
(AlisonGoodman)

Uczeń

Krąg Białomagiczny
Klasa 2 - Krąg Białomagiczny
0 punktów w Punktacji Uczniów
1875 galeonów
Na chacie:

Zapisany od: 2020-09-26 00:45:33
Wiek:

Później...

Przedmioty kupione na Alei Vulchanovy

Różdżka- Jabłoń [26 G]

Rdzeń z pazura hipogryfa, sztywna, 16 cali. Różdżka ta wybierze sobie właściciela pewnego siebie, który wie czego chce.

Kociołek cynowy [35 G]

Kociołek głównie przeznaczony dla klas pierwszych, gdzie warzenie eliksirów jeszcze nie jest takie wymagające. Minus tego kociołka jest taki, że szybko się psuje. Przemyśl poważnie swój zakup!

Eliksir Gotowości [90 G]

Zbliżają się egzaminy, a ty nie czujesz się na tyle przygotowany, by zdać je na tyle ile chcesz? Sen cię wytraca z równowagi i nie masz siły się uczyć? Mamy rozwiązanie! Eliksir ten doda ci wytrzymałości w nauce i nie tylko!

Buteleczka atramentu [50 G]

Pióro masz, lecz atramentu brak? Świetnie trafiłeś młody czarodzieju! Najwyższej jakości atrament czeka na ciebie. 

Notatnik [25 G]

Notatnik, który przyda się każdemu adeptowi magii, któremu zależy na jak najlepszych ocenach. Może tutaj zapisywać swoje notatki z zajęć. 

Pergamin [5 G]

Kartka pergaminu doskonałej jakości. Nie przebija, praktycznie nie moknie, jest niczym zaczarowany. Zestaw kilkunastu kartek tego pergaminu, niektórych zostawia z torbami. 

Szare pióro [10 G]

Zwykłe szare pióro, które zakupisz w każdym sklepie z artykułami piśmienniczymi. Jest wygodne, jednak niczym specjalnym ono nie zachwyca. 

Włóczęgi z wilkołakami [25 G]

Marzyłeś kiedyś o spotkaniu Wilkołaka, jednak obawiasz się przebiegu tego spotkania? Książka autorstwa Gilderoya Lockharta powinna ci wszystko wyjaśnić. Nie zwlekaj! Sięgaj!

Potworna księga potworów [50 G]

Książka wydana w 1978 roku przez Edwardusa Lime. Jeśli szukasz ciekawego podręcznika do Opieki nad Magicznymi Stworzeniami, z którym nie będziesz się nudził, to świetnie trafiłeś. 

Magiczne wzory i napoje [50 G]

Nudzisz się wieczorami, a chętnie być uwarzył jakiś eliksir? Mamy da ciebie poradnik ze wszystkimi eliksirami! Nie zwlekaj! Pan Arseniusz Jigger bardzo ciekawie opisał swoje odkrycia!

Demaskowanie przyszłości [45 G]

Książka autorstwa Kassandry Vablatshy, wydana najprawdopodobniej w 1993 roku. Świetna książka jako podręcznik do zajęć z Wróżbiarstwa. 

Standardowa księga zaklęć- stopień I [25 G]

Książka autorstwa Mirandy Goshwk, wydana w 1991 roku jest pierwszym podręcznikiem do Zaklęć. Wszyscy adepci magii I klasy powinni się w nią zaopatrzyć, żeby poznać podstawy tego przedmiotu.

Tysiąc magicznych ziół i grzybów [35 G]

Lekcje Zielarstwa lub Eliksirów już za pasem, a ty nadal nie posiadasz w swoim asortymencie podręczników? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie! Książka autorstwa Phyllidy Spore, wystarczy ci w zupełniości!

Wprowadzenie do transmutacji dla początkujących [40 G]

Dopiero wkraczasz w świat Transmutacji? Nie martw się! W tym podręczniku od Emeryka Switcha znajdziesz wszystko co potrzeba!

Wprowadzenie do transmutacji dla początkujących [40 G]

Dopiero wkraczasz w świat Transmutacji? Nie martw się! W tym podręczniku od Emeryka Switcha znajdziesz wszystko co potrzeba!

Nieśmiałek [300 G]

Szukasz żywiołowego kompana do podróży, który wtopi się w tłum kiedy będzie taka potrzeba? Świetnym rozwiązaniem będzie dla ciebie Nieśmiałek! Niech ta mała postura cię nie zmyli. 


Ostatnio zdobyte punkty (7 dni)

Brak wpisów w historii.

Moduł Rekrutacji by Shado Ackerly