Vivienne Levittoux
(Vivienne)

Profesor

Naucza: Smokologia,
3056 galeonów
0 punktów w Rankingu Nauczycieli
Na chacie:

Podjęcie pracy: 2020-09-16 19:03:32
Wiek:

-

Przedmioty kupione na Alei Vulchanovy

Zaczaruj swój ser [25 G]

Książka kulinarna, której autorką była Greta Catchlove. Pogłoski mówią, że w tej książce jest przepis na ser ze smoczego mleka! Podobno wyborne! Spróbujesz?

Wakacje z wiedźmami [25 G]

Ciekawią cię tematy o wiedźmach? Strzeż się jednak czarodzieju. Książka autorstwa Gilderoya Lockharta może cię wprowadzić w błędy, jeśli przeczytasz ją nieumyślnie. 

Quidditch przez wieki [40 G]

Książka wydana przez Kenniworthy Whisp, która opisała w niej zasady, gry oraz historię najlepszej rozrywki czarodziejów, czyli Quidditcha. Zapoznaj się z nim zanim wsiądziesz na miotłę. 

Poradnik zwalczania szkodników domowych [25 G]

Skrzaty domowe ciągle przeszkadzają, a ty nie potrafisz się z nimi uporać? Mamy dla ciebie świetne rozwiązanie w postaci książki autorstwa Gilderoya Lockharta, który rozwiązał swoje problemy z nimi raz na zawsze!

Jak pozbyć się upiora? [25 G]

W swoim mieszkaniu/domu coś cię nawiedza? Może to upiór? Jeśli nie wiesz jak sobie znim poradzić, śpieszymy ci z pomocą! Książka autorstwa Gilderoya Lockharta powinna rozwiązać twój problem. 

Jak przechytrzyć czarnoksiężnika? [50 G]

Pragniesz poczuć się jak prawdziwy czarodziej, niczym z Gwardii Albusa Dumbledora? Owa książka wydana w 1995 roku, była w posiadaniu samej Hermiony Granger! Chyba teraz przekonałem cię, że warto.

Wielkie wydarzenia czarodziejskie dwudziestego wieku [35 G]

Pragniesz jeszcze raz posłuchać o upadku Toma Marvolo Riddleya i życiu Harrego Pottera? Owa książka, nieznanego autorstwa ci o wszystkim przypomni!

Czary przy pieczeniu [25 G]

Książka spina w 1992 roku, nieznanego autorstwa. Co zawiera w sobie? Oczywiście spis zaklęć, które przydadzą ci się podczas gotowania w kuchni! 

Różdżka- Wierzba [26 G]

Różdżka wierzbowa wraz z rdzeniem z włosa jednorożca będzie sprzymierzeńcem każdego miłośnika magicznych stworzeń. Dosyć giętka, 11,5 cala. 

Pióro profesorskie [50 G]

Pióro, które posiada każdy szanujący się profesor. Należysz do nich? Więc nie zwlekaj i zakup u nas pióro, które będzie służyło ci przez długi czas. 

Pergamin [5 G]

Kartka pergaminu doskonałej jakości. Nie przebija, praktycznie nie moknie, jest niczym zaczarowany. Zestaw kilkunastu kartek tego pergaminu, niektórych zostawia z torbami. 

Buteleczka atramentu [50 G]

Pióro masz, lecz atramentu brak? Świetnie trafiłeś młody czarodzieju! Najwyższej jakości atrament czeka na ciebie. 

Torba profesora [70 G]

Profesorze, nie masz gdzie schować kartkówek uczniów, lub sprawdzianów i wypracowań? Torba, która przyda się każdemu szanującemu się profesorowi czeka na ciebie u nas!

Jednorożec [1000 G]

Nudzą cię mugolskie zwierzęta i pragniesz czegoś magicznego, wyjątkowego? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie! Ostrzegamy jednak, że opieka nad Jednorożcem nie będzie łatwa. Ceń to stworzenie. 

Eliksir Gotowości [90 G]

Zbliżają się egzaminy, a ty nie czujesz się na tyle przygotowany, by zdać je na tyle ile chcesz? Sen cię wytraca z równowagi i nie masz siły się uczyć? Mamy rozwiązanie! Eliksir ten doda ci wytrzymałości w nauce i nie tylko!


Ostatnio zdobyte punkty (7 dni)

Brak wpisów w historii.

Moduł Rekrutacji by Shado Ackerly