Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Profil Osoby

Alice Wright
(Alice)

Profesor

Naucza: ,Numerologia,
3287 galeonów
0 punktów w Rankingu Nauczycieli
Na chacie:

Podjęcie pracy: 2020-04-12 23:22:41
Wiek:

Nic szczególnego.

Przedmioty kupione na Alei Vulchanovy

Zaczaruj swój ser [25 G]

Książka kulinarna, której autorką była Greta Catchlove. Pogłoski mówią, że w tej książce jest przepis na ser ze smoczego mleka! Podobno wyborne! Spróbujesz?

Lama [600 G]

Nie jest to magiczne stworzenie, jednak niezwykle słodkie i kochane. W chłodne dni może robić za poduszkę, a kiedy nam się nudzi będzie wiernym kompanem. 

Torba profesora [70 G]

Profesorze, nie masz gdzie schować kartkówek uczniów, lub sprawdzianów i wypracowań? Torba, która przyda się każdemu szanującemu się profesorowi czeka na ciebie u nas!

Buteleczka atramentu [50 G]

Pióro masz, lecz atramentu brak? Świetnie trafiłeś młody czarodzieju! Najwyższej jakości atrament czeka na ciebie. 

Pergamin [5 G]

Kartka pergaminu doskonałej jakości. Nie przebija, praktycznie nie moknie, jest niczym zaczarowany. Zestaw kilkunastu kartek tego pergaminu, niektórych zostawia z torbami. 

Pióro profesorskie [50 G]

Pióro, które posiada każdy szanujący się profesor. Należysz do nich? Więc nie zwlekaj i zakup u nas pióro, które będzie służyło ci przez długi czas. 

Różdżka- Dąb [26 G]

Rdzeń z rogatego węża i drewno dębowe czyni tę różdżkę idealną do zaklęć leczniczych. Sztywna, 10 cali. 

Czary przy pieczeniu [25 G]

Książka spina w 1992 roku, nieznanego autorstwa. Co zawiera w sobie? Oczywiście spis zaklęć, które przydadzą ci się podczas gotowania w kuchni! 

Wielkie wydarzenia czarodziejskie dwudziestego wieku [35 G]

Pragniesz jeszcze raz posłuchać o upadku Toma Marvolo Riddleya i życiu Harrego Pottera? Owa książka, nieznanego autorstwa ci o wszystkim przypomni!

Jak przechytrzyć czarnoksiężnika? [50 G]

Pragniesz poczuć się jak prawdziwy czarodziej, niczym z Gwardii Albusa Dumbledora? Owa książka wydana w 1995 roku, była w posiadaniu samej Hermiony Granger! Chyba teraz przekonałem cię, że warto.

Jak pozbyć się upiora? [25 G]

W swoim mieszkaniu/domu coś cię nawiedza? Może to upiór? Jeśli nie wiesz jak sobie znim poradzić, śpieszymy ci z pomocą! Książka autorstwa Gilderoya Lockharta powinna rozwiązać twój problem. 

Poradnik zwalczania szkodników domowych [25 G]

Skrzaty domowe ciągle przeszkadzają, a ty nie potrafisz się z nimi uporać? Mamy dla ciebie świetne rozwiązanie w postaci książki autorstwa Gilderoya Lockharta, który rozwiązał swoje problemy z nimi raz na zawsze!

Quidditch przez wieki [40 G]

Książka wydana przez Kenniworthy Whisp, która opisała w niej zasady, gry oraz historię najlepszej rozrywki czarodziejów, czyli Quidditcha. Zapoznaj się z nim zanim wsiądziesz na miotłę. 

Wakacje z wiedźmami [25 G]

Ciekawią cię tematy o wiedźmach? Strzeż się jednak czarodzieju. Książka autorstwa Gilderoya Lockharta może cię wprowadzić w błędy, jeśli przeczytasz ją nieumyślnie. 

Eliksir Gotowości [90 G]

Zbliżają się egzaminy, a ty nie czujesz się na tyle przygotowany, by zdać je na tyle ile chcesz? Sen cię wytraca z równowagi i nie masz siły się uczyć? Mamy rozwiązanie! Eliksir ten doda ci wytrzymałości w nauce i nie tylko!


Ostatnio zdobyte punkty (7 dni)

Brak wpisów w historii.

Moduł Rekrutacji by Shado Ackerly