Apteka Złego Czarnoksiężnika

Pewien czarnoksiężnik, znajdujący się za rogiem, handluje różnymi składnikami do eliksirów. Może potrzebny ci jest śluz gumochłona, róg jednorożca lub werbena na wampiry? Tutaj wszystko znajdziesz.


[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Chłodne wieczory a ty czujesz się samotny? Przyjdź do nas i kup wymarzonego zwierzaka, który umili ci wolne i złe chwile. Może chcesz kota? Albo jakieś magiczne stworzenie? Bez różnicy, tutaj wszystko znajdziesz. 


[wejdź do środka]

Księgarnia Jednookiego Starca

Masz zbyt dużo wolnych chwil i nie wiesz co ze sobą zrobić? A może zbliżają się egzaminy nieubłaganie a ty z opanowaniem materiału masz problem? Oba te problemy rozwiążemy od razu. Wystarczy do nas zajrzeć, a znajdziesz to czego potrzebujesz. Gwarantujemy. 


[wejdź do środka]

Sklep Gregorowicza

Jesteś nowym czarodziejem, którego jeszcze nie wybrała różdżka? A może twoja stara różdżka już nie dogadza? Nie martw się na zapas mój drogi. U Gregorowicza znajdziesz wymarzoną różdżkę, za godziwą cenę. 


[wejdź do środka]

Artykuły piśmiennicze Scribbulusa

Brak pióra, pergaminu czy kałamarzu? Ten problem rozwiążemy w kilka sekund. Wystarczy do nas wejść z sakiewką pełną gelonów, a wyjdziesz obładowany przedmiotami. 


[wejdź do środka]

Kociołki głuchego mnicha

Głuchy mnich nie oznacza, że ślepy mnich. Niech cię nie zwodzi ten staruszek. Potrafi po jednym pstryknięciu w kociołek rozpoznać, czy jest on miedziany czy cynowy. 


[wejdź do środka]

Markowy sprzęt do Quidditcha

Rozgrywki się zbliżają, a twoje ochraniacze po treningach wyglądają jak siedem nieszczęść? A może miotła się zepsuła? Wejdź do nas i znajdź wszystko to, czego potrzebujesz. Najnowsze modele mioteł tylko u nas!


[wejdź do środka]

Moda Uroczej Xante

Potrzebujesz nowej szaty? A może jedynie dodatków? Urocza czarownica z dalekiego kraju przybywa Ci z pomocą. Znajdziesz u niej modne stroje w sam raz dla każdego adepta magii Instytutu Durmstrang. Śmiało, nie szczędź galeonów!


[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly