Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Poradnik do Kopii

Poradnik jak zrobić kopię albumu

Na samym początku, by stać się właścicielem swojego albumu na Buteleczki, należy otworzyć kartę z albumem, który specjalnie w tym celu stworzyła dyrekcja Instytutu.  Album znajdziecie [TUTAJ] Kiedy posiadasz już otworzony album, klikasz "Plik", który znajduje się na górnym pasku w arkuszach. 

Po kliknięciu w "Plik" wysunie ci się pasek dalszych możliwości. Twoim kolejnym zadaniem jest kliknięcie w "Utwórz kopię". Po kliknięciu w to, otworzy się okno w którym będziesz mógł nazwać swój album, oraz gdzie ma być on zapisany. 

Kiedy wszystko odpowiednio uzupełnisz powinno się to zapisać i na tym koniec! Jesteś posiadaczem własnego albumu. Kiedy album ci się otworzy, uzupełnij swoje dane osobowe w miejscu gdzie jest "Imię i Nazwisko

Kiedy to już zrobisz pozostaje ci tylko czekanie, aż w twoje ręce wpadną buteleczki, które będziesz mógł umieścić w albumie. Jeżeli jednak posiadasz już buteleczki, które chciałbyś tam wkleić, śpieszymy ci z pomocą jak to zrobić! Na górnym pasku w arkuszu klikasz w "Wstaw". Następnie rozwiną ci się inne możliwości. Z nich wybierasz "Obraz". Otworzy ci się okienko, w którym musisz wybrać odpowiednią grafikę, którą chcesz wkleić do swojego okienka w albumie. Po zatwierdzenu grafiki, ukaże się ona w okienku albumu. I to wszystko! Tak robisz z każdą buteleczką którą zdobędziesz. 

Jednak pamiętaj, że aby zdobyć punkty musisz również podpisać jaki to eliksir. W tym celu podobnie jak w wypadku Imienia i Nazwiska klikasz w okienko gdzie jest "Nazwa" i uzupełniasz ją np: Eliksir Wielosokowy. 

Przy zbliżającym się końcu roku, cały arkusz ze swoim albumem wysyłasz na maila: dyrekcja.durmstrang@gmail.com