Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Kule Magiczne


Kule Magiczne to forma zabawy, która jest rozgrywana w pokojach szkolnych, czyli na czacie. Wziąć udział w niej mogą zarówno uczniowie, stażyści oraz kadra pedagogiczna. Zabawa polega na tym, by chodzić po pokojach, w których zazwyczaj uczniowie mają zajęcia lekcyjne i szukać linku ze zdjęciem kuli. 

Informacja, że Kule Magiczne pojawi się w formie newsa na stronie szkoły. W każdej Kuli znajduje się opis jakiegoś nauczyciela z naszego Instytutu. Należy odgadnąć o kogo chodzi i napisać do jednego z dyrektorów, w tym wypadku Alana Moonstone'a, jaki to nauczyciel, gdzie znaleziona została Kula (chodzi o pokój) oraz jakiego przedmiotu naucza ten nauczyciel. Rozwiązanie należy napisać w prywatnej wiadomości, czyli priv. Jeżeli osoba odgadnie poprawnie osobę, dostaje buteleczkę. 

Zabawa pojawia się trzy razy w ciągu roku szkolnego, a podczas niej można zebrać aż 5 buteleczek. Należy się jednak śpieszyć, gdyż tylko jedna osoba dostanie buteleczkę (z każdej grupy czyli jeden nauczyciel, jeden uczeń i jeden stażysta). Dyrektorka będzie informowała uczniów na priv, jeżeli ci napiszą, czy buteleczka jest dostępna czy też już nie. 

Nie należy się jednak martwić, gdyż kadra pedagogiczna jak i uczniowie, będą osobno punktowani. Jeżeli jako pierwszy rozwiązanie napisze jakiś nauczyciel, wtedy tylko nauczyciele w tym dniu nie mają już okazji zdobyć buteleczki. Uczniowie dalej mają szansę na jej zdobycie. Oczywiście na odwrót będzie, jeżeli to uczeń jako pierwszy zgadnie po opisie, o jakiego nauczyciela chodzi.