Brett Birkenstock
Rosemary Hamilton
brak
Voltaire Arbore
Maria B Salvatore
Merica Schevre
Psikus Gargulca

Psikus Gargulca to zabawa odbywająca się na czacie (w pokoju głównym, czyli durmstrang) raz w ciągu roku. Zabawa polega na tym, że Gargulec (nasz bot) wysyła w określonych godzinach komendę . Zadaniem uczniów jest napisanie podczas odliczania od 3 do 0, komendę . Każdy uczeń za napisanie tej komendy w czasie, zostaje nagrodzony dodatkowymi 5 punktami. Liczba takich komend na jeden dzień jest nieokreślona. Komenda będzie wysyłana w godzinach wieczornych od 17:00 do 22:00.

Przykład:

 

Warto brać w tej zabawie udział, ponieważ każde zdobyte przez was punkty są odnotowywane w specjalnym arkuszu. Pod koniec roku suma punktów będzie podliczana i rozdane zostaną dwa tytuły. 

Jakie tytuły mogę zgarnąć?

Pierwszym z nich jest “Wieczny Śpioch”. Dostać go może uczeń, który ma najmniej punktów, a co za tym idzie, ze wszystkich uczestników najmniej razy napisał odpowiednią komendę.  

Drugim tytułem jest “Nocny Marek”. Dostać go może uczeń, który miał największą liczbę punktów, a co za tym idzie, spośród wszystkich uczestników napisał odpowiednią komendę najwięcej razy. 

Osoby, które chcą wziąć udział w zabawie, nie mogą być na AWAYU podczas wpisywania komendy . Jeżeli jednak tak się stanie, punkty nie będą brane pod uwagę.

Punkty za tę zabawę będą uzupełniane i dodawane w każdą Niedzielę, aby uczniowie nie byli na tym stratni. Punkty oczywiście będą dodawane zarówno do Rankingu Uczniów, jak i Rankingu Domów. Arkusz z Rankingiem Psikusa Gargulców możecie znaleźć poniżej.

RANKING