Wolne posady i Kursy Weekendowe

[Młoda dyrektorka wyszła z swojego prywatnego gabinetu. Zaspana przetarła swoje oczy leniwie i spojrzała na swój kalendarz, który wisiał na jej ścianie zaraz przy łóżku. Nic jej się nie chciało, nie miała ochoty zwklekać się z ciepłego łóżka, jednak obowiązki ją wzywały od samego rana. Ziewneła przeciągle i usiadła przy swoim biurku. Przetarła leniwie dłońmi swoją twarz, by nieco się rozbudzić, następnie zabierając kartkę pergaminu i pióro. Kiedy wszystko już napisała na kartce, owinęła się szczelniej szlafrokiem, założyła kapcie i udała się pod tablicę ogłoszeń. Kiedy była już pod tablicą ogłoszeń, zawiesiła tam pergamin. Wkońcu wróciła do siebie, by uporządkować sprawy i wypisać kolejne dokumenty, które czekały na nią od rana.]

Droga Społeczności!

Rozpoczęcie VI Roku Szkolnego rozpocznie się za niecały miesiąc, dlatego też dzisiaj przychodzimy do Was z ogłoszeniem wolnych posad w naszym Instytucie! Niedawno na szkole umieściliśmy formularz dla nauczycieli, którzy uczyli u nas podczas V Roku Szkolnego, gdzie ich zadaniem było wypełnienie jej by dać nam informację, czy zostają na następny rok czy też nie. Dziękujemy tym co zostają z nami za zaufanie i mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal kwitła! Poniżej zamieszczamy wykaz przedmiotów, które są wolne i na które można aplikować! Formularz zgłoszeniowy na nauczyciela należy dokonać do dnia 14 kwietnia, do godziny 24:00.  Formularz znajdziecie na stronie szkoły, w bloku Zapisów czyli [TUTAJ]. W razie pytań prosimy o kontakt przez sowę szkoły: (dyrekcja.durmstrang@gmail.com), lub na chacie. 

Na przedmioty stażowe czyli: Praktyki Klimatyczne oraz Grafikę Komputerową mogą zgłaszać się również osoby spoza społeczności Insytutu!

Od poprzedniego roku szkolnego w naszym Instytucie pojawiły się Kursy Weekendowe. Przypominamy, że na kursy może się zgłosić każdy! Zarówno nauczyciel, który już naucza w Instytucie Magii Durmstrang, jak i stażysta, uczeń a nawet ktoś spoza Instytutu! Jeśli masz ciekawy pomysł na kurs, śmiało zapisz się! Pamiętajcie jednak, że tylko dwa kursy będą realizowane w roku szkolnym, dlatego też im ciekawszy pomysł, tym lepiej! Prosimy również o zapoznanie się z ofertą kursów, którą znajdziecie [TUTAJ]. Na kursy należy się zgłaszać do 14.04, do godziny 24:00. W razie pytań prosimy o kontakt przez sowę szkoły: (dyrekcja.durmstrang@gmail.com), lub na chacie. 

>>FORMULARZ<<

Z poważaniem,