Wielkie przebudzenie!

[Dyrektorzy po długim odpoczynku w końcu spotkali się w Komnacie Dyrektorów, by porozmawiać twarzą w twarz, by objaśnić wszystkie niejasności jakie ukazały się na ich drodze po zakończeniu ostatniego roku szkolnego. Instytut przez cały okres zamknięcia był bardzo rzadko odwiedzany, jedynie nauczyciele, którzy na stałe mieszkali w murach szkoły, byli jej częstymi bywalcami. Kiedy wrota się otwarły, było słychać roznoszący się po korytarzach charakterystyczny zgrzyt starych, potężnych drzwi. Do zamku wpuszczono powiew świeżego powietrza, a promienie słońca przebijały się przez grube szyby w oknach. W końcu nadszedł czas na przebudzenie.] 

Droga Społeczności!

Minęły niecałe dwa miesiące od momentu zawieszenia działalności Instytutu Magii Durmstrang. Mamy nadzieję, że chociaż trochę zdążyliście wypocząć, a tym samym zregenerować siły i nabrać energii na kolejny rok szkolny. Z przyjemnością ogłaszamy, że ruszyły prace nad nowym rokiem szkolnym! Pierwsze, o czym chcemy Was poinformować, to zmiany w Ofercie Edukacyjnej, którą znajdziecie [TUTAJ]. Zmian w przedmiotach nie było, zmiany dotyczą jedynie wymiaru godzin, w których będzie realizowany dany przedmiot. 

Kolejną sprawą jest oczywiście Kadra Pedagogiczna. Na Zakończeniu Roku Szkolnego z nikim się nie żegnaliśmy, gdyż działalność placówki została zawieszona. Jednakże, wraz z ruszeniem prac nad nowym rokiem szkolnym, powoli staramy się skompletować Kadrę Pedagogiczną. Prosimy o wypełnienie formularza nauczycieli, którzy uczyli u nas w poprzednim roku szkolnym. W formularzu są dwie opcje do wyboru, pierwsza to oczywiście, że zostajecie z nami na następny rok szkolny, druga opcja to taka, że niestety nas opuszczacie. W przedmiotach również jest opcja wielokrotnego przedmiotu ze względu na to, że w poprzednim roku kilku nauczycieli nauczało kilku przedmiotów, chcemy mieć pewność, czy będziecie uczyć ich wszystkich w kolejnym roku, czy jednak z jakiegoś rezygnujecie. Przed wypełnieniem formularza prosimy zaznajomić się ze zmianami w Ofercie Edukacyjnej, którą znajdziecie powyżej!

>>FORMULARZ<<

Czas na wypełnienie formularza macie do 9 kwietnia, po upływie tego terminu, nauczyciele, którzy nie wypełnią formularza dadzą nam informację, że nie chcą dalej edukować młodych adeptów w magii w murach naszej placówki. Pamiętajcie jednak, drodzy profesorowie, że wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z tym, że zostaniecie w Kadrze Pedagogicznej Instytutu Magii Durmstrang. Po wypełnieniu przez Was formularza, dyrekcja będzie ze sobą rozmawiać i analizować, czy dany nauczyciel rzetelnie wykonywał swoje obowiązki w poprzednich latach, czy był aktywny, czy brał udział w eventach, czy był zaangażowany oraz jak przebiegała z nim współpraca. Proszę o tym pamiętać!

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest przewidywane na końcówkę kwietnia/początek maja lub środek maja. Prosimy o dokładne przemyślenie swojej decyzji, a w razie jakichkolwiek niejasności, problemów, wątpliwości, prosimy o kontakt!

Z poważaniem,