Ucieczka Grindelwalda i Zabawy Prefektów

[Młoda dyrektorka siedziała w swoim gabinecie, załatwiają formalności związane z konkursami, kiedy do jej gabinetu przyleciała ponownie sowa. Kobieta zmarszczyła brwi i wyciągnęła z pyszczka zwierzęcia kopertę. Spojrzała na nadawcę i rozszerzyła oczy. Drżącymi dłońmi otworzyła kopertę i wyciągnęła z niego list, który przeczytała. Spanikowana od razu udała się na tablicę ogłoszeń, gdzie przypięła ogłoszenie i udała się do wrót by zabezpieczać zamek.]

Droga Społeczności!

Dzisiejszej nocy dostaliśmy wiadomość o tym, że o godzinie 10:40 z więzienia Nurmengard uciekł groźny czarnoksiężnik. Tym samym musimy niestety zakłócić naszą sielankę po Psikusie Gargulca, który miał miejsce w ostatnim tygodniu. Owym czarnoksiężnikiem jak się pewnie domyślacie jest nie kto inny jak Gellert Grindelwald. Łapcie za swoje różdżki i przeszukajcie dokładnie pokoje w naszym Instytucie (oprócz dormitoriów). 

Jeżeli ktoś nie wie co może go czekać podczas spotkania z czarnoksiężnikiem, szczegóły znajdzie [TUTAJ]. Strzeżcie się kochani, nie tylko nasz zamek jest w niebezpieczeństwie. Nie wiemy dokładnie czy uda się od razu tutaj, czy jednak nas ominie, lepiej być przygotowanymi na to. Bezpieczeństwo Instytutu leży w waszych rękach! Swoje wszystkie odpowiedzi wysyłacie na (dyrekcja.durmstrang@gmail.com) do dnia 17.01.2021r. do godziny 20:00. Gellert pojawiać się będzie w godzinach wieczornych, od 20 do 21. Szukajcie go i sprawdzie, że Instytut ponownie odetchnie!

Z poważaniem,


Niedawno, na spotkaniu prefektów wyszła inicjatywa ze strony naszych kochanych prefektów, by zorganizować tydzień zabaw. Jednak mając na uwadze inne rozrywki, które mają już swój ustalony termimn na organizację, prefekci skrócą swoje zabawy do 3 dni. Zabawy rozpoczną się od wtorku (12.01) i będą trwały aż do czwartku (14.01). Podczas zabaw odbędą się krótkie quizzy, jednak w ostatni dzień uczniowie chcą zorganizować Bitwę na Śnieżki! Dlatego też prosimy o wypełnienie formularza, który znajdziecie [TUTAJ] jeśli jesteś chętny na wzięcie udziału w takiej bitwie. We wtorek i środę czekają Was quizzy, które odbędą się na chacie, w głównej sali!

Z poważaniem,