Garść Informacji

[Dyrektorka udała się do specjalnego pomieszczenia, gdzie wisiała ogromna tablica z portretami nauczycieli. Sięgnęła po jeden koszyczek, gdzie znajdowały się liczby i spojrzała na swoją ściągę. Zaczęła zawieszać odpowiednie liczby przy portretach, aż w końcu na ścianie były już wyraźne punktacje, która pokazywała liczbę zdobytych punktów w czwartym tygodniu nauki.]

Drodzy Nauczyciele!

Czwarty tydzień właśnie dobiega końca, a co za tym idzie, połowa roku szkolnego za nami! Mamy nadzieję, że czwarty tydzień waszej pracy w murach naszego Instytutu, okazał się być ciekawym doświadczeniem, którego pragniecie więcej i więcej! Co tydzień w formie newsa będzie pojawiało się podsumowanie tygodnia waszej ciężkiej pracy w placówce. Wasza praca oczywiście zostaje nagrodzona punktami jak i galeonami. 

>>PODSUMOWANIE<<

Punkty już wlatują na wasze konta! Mamy nadzieję, że wasza praca będzie wyglądała nieco lepiej niż w tym czwartym tygodniu nauki! Poniżej znajdują się nauczyciele, którzy muszą odrobić swoje zajęcia:

 • prof. Voltaire Arbore- 1h w I klasie, 1h w II klasie. 
 • prof. Alan Moonstone- 1h stażowej. 
 • prof. William Lefevre- 4h w II klasie. 
 • prof. Alice Wright- 2h w I klasie. 
 • prof. Defne Nefrite- 1h w obu klasach.

W celu odrobienia zajęć proszę zgłosić się do dyrektor Aristov, by ustalić termin odrabiania. 

Od tego roku również występują w naszej placówce Kursy Weekendowe. Podsumowanie punktów za pracę podczas trzeciego tygodnia nauki, dla osób prowadzących kursu, znajduje się poniżej.

>>PODSUMOWANIE<<

Poniżej znajdują się nauczyciele, którzy muszą odrobić swoje zajęcia:

 • prof. Rea la Mettrie- 3h. 

 

Od III roku szkolnego postanowiliśmy przedstawiać wam w formie tabelki, wasze wypłaty galeonów. W tabelce są umieszczone galeony za rangi, które posiadacie w naszym Instytucie, za wywiązywanie się z waszych obowiązków nauczycielskich, zabawy itp. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy czegokolwiek innego proszę zgłaszać się do dyrektor Aristov. Poniżej zamieszczamy szczegółowe rozliczenie waszych wypłat. 

>>WYPŁATY<<

Od III roku szkolnego tak jak było mówione na radzie pedagogicznej, ponownie obowiązują statuetki aktywności. Statuetkę zgarnia, najlepszy nauczyciel, stażysta i uczeń w danym tygodniu nauki zgarnie statuetkę. Dziękujemy wszystkim za tak liczne zaangażowanie i mamy nadzieję, że w kolejnych tygodniach nauki będzie ono tak samo wyglądało, a może nawet i lepiej! Dlaczego warto być tak aktywnym? Po pierwsze punkty lecą na wasze konta, a co za tym idzie, łatwo jest wygrać Ranking! Po drugie, jeśli ktoś zgarnie statuetkę dostanie dodatkowo gratyfikację za jej zdobycie. W przypadku uczniów jest to 50 punktów, w przypadku stażystów 1 rubin, zaś w przypadku nauczycieli jest to 25 punktów. Punkty te jednak nie liczą się do tabelki aktywności do następnego tygodnia! 

W czwartym tygodniu nauki najaktywniejszymi osobami w naszym Instytucie okazały się być...

Uczennica Evelyne-Ivette D'Arquien!      Profesor Vivienne Levittoux!                                    

                                                              

Gratulujemy zgarnięcia statuetki i zachęcamy wszystkich innych do zaangażowania! Kto wie, może to wy właśnie zgarniecie statuetkę w następnym tygodniu? Powodzenia! (Stażysta w tym tygodniu nie otrzymuje statuetki ze względu na niską aktywność)

Dzisiejszego wieczoru również miała miejsce czwarta w tym roku szkolna loteria, która kryje się pod nazwą Jaskinia Szczęścia. Postanowiliśmy wynagrodzić tych, co chodzą na zajęcia lekcyjne, ale wysyłając kupon szczęście się do nich nie uśmiechnęło lub się uśmiechnęło. Każdy kto chodzi na zajęcia lekcyjne, za wysłanie kuponu i klimat podczas loterii dostaje dodatkowo 5 punktów w przypadku uczniów i stażystów, 3 punkty w przypadku nauczycieli. Oprócz tego są liczone punkty, które zdobyliście za wybranie odpowiedniej runy. Nagrody z dzisiejszego losowania dostają w tym tygodniu:

Wylosowane runy to: Berkana, Othala, Sowilo, Gebo i Fehu

 • [KBM] Evelyne Lvette DArquien- (10 punktów nagrody) x2.
 • [KBM] Gabrielle Simpson- 10 punktów nagrody. 
 • [KBM] Kirino Koro- (10 punktów nagrody) x2, BUTELECZKA 1, BUTELECZKA 2 i 50 G. 
 • [KBM] Merica Schevre- ocena W (waga 1) z wybranego przez siebie przedmiotu, ocena PO (waga 1) z wybranego przez siebie przedmiotu, BUTELECZKA 1, BUTELECZKA 2, BUTELECZKA 3, BUTELECZKA 4 i 50 G. .
 • [KCM] Feral Callasantos- (10 punktów nagrody) x2, ocena PO (waga 1) z wybranego przez siebie przedmiotu, ocena W (waga 1) z wybranego przez siebie przedmiotu, BUTELECZKA 1 i 50 G. 
 • [KCM] Gabriele Blake- 10 punktów nagrody, ocena PO (waga 1) z wybranego przez siebie przedmiotu, BUTELECZKA 1. 
 • [KCM] Shira Ostow- ocena W (waga 1) z wybranego przez siebie przedmiotu, BUTELECZKA 1, BUTELECZKA 2 i 100 G.
 • [KCM] Susan White- 10 punktów nagrody, ocena PO (waga 1) z wybranego przez siebie przedmiotu, BUTELECZKA 1, BUTELECZKA 2, BUTELECZKA 3 i 50 G. 
 • [N] Defne Nefrite- BUTELECZKA 2 i 30 G. 
 • [N] Isabelle Sancley- 10 punktów nagrody, dodatkowy dzień dodania dziennika, i 30 G. 
 • [N] Kazbiel Thundershout-10 punktów nagrody, dodatkowy dzień dodania dziennika. 
 • [N] Vivienne Levittoux- BUTELECZKA 2 i 30 G. 

 

 • BUTELECZKA 1 kliknij [TUTAJ]
 • BUTELECZKA 2 kliknij [TUTAJ]
 • BUTELECZKA 3 kliknij [TUTAJ]
 • BUTELECZKA 4 kliknij [TUTAJ]
 • W przypadku ocen proszę zgłaszać się do nauczycieli, u których chcecie ocenę. 
 • W przypadku dodatkowego terminu na dodanie dziennika, należy napisać maila na sowę dyrekcji, że wykorzystuje się taką nagrodę. 

Dziękujemy za wzięcie udziału w naszej loterii. Ogłaszamy również, że już od dzisiaj można wysyłać kolejny kupon na loterię, która odbędzie się w niedzielę o 20:00. Formularz do wypełnienia znajdziecie [TUTAJ] Kupony na następne losowanie wysyłacie do niedzieli, do godziny 19:00!

Chcemy również poinformować, że w następny Poniedziałek i Piątek, uczniowie jak i nauczyciele mają okazję ponownie wziąć udział w Magicznych Kartach! W Poniedziałek spotkacie się z prefekt Kręgu Białomagicznego- Mensin Oculacoralo, która specjalnie dla was przygotuje pytania, zaś w Piątek zobaczycie się z profesorem Arbore. Więcej szczegółów o tej rozrywce znajdziecie [TUTAJ]. 

Od poprzedniego roku, w naszym Instytucie obowiązują Złote Karty, które są ułatwieniem dla Was przy awansie. Oczywiście nie każdego może interesować awans u nas w szkole, jednak są też tacy nauczyciele wśród nas, którym to się przyda! Po zebraniu 12 takich kart, skracacie sobie tym samym rok nauki w naszym Instytucie. Oczywiście karty tyczą się jedynie stażystów i nauczycieli. Dokładną rozpiskę Złotych Kart znajdziecie [TUTAJ]. Pamiętajcie jednak, że wraz z nastaniem kolejnego tygodnia punkty się zerują, więc jeśli brakowało Wam tylko 10 punktów do kolejnej karty, nie wystarczy uzbierać ich w przyszłym tygodniu, to tak nie działa!

W tym miejscu chcemy pogratulować profesor Alice Wright, która uzbierała łącznie (wraz z tamtym rokiem szkolnym) 26 Złotych kart, a co za tym idzie, z dniem dzisiejszym profesor Wright awansuje z rangi Profesora, na rangę Wyższego Profesora. Gratulujemy!

Z poważaniem,