Konkurs BM

Nauczyciel Białej Magii sterczał przed tablicą ogłoszeń, nerwowo przestępując z nogi na nogę. Wpatrywał się w zegarek, ponieważ czekał aż wybije północ i w końcu będzie mógł zawiesić ogłoszenie, a następnie pójść się powylegiwać w relaksującej kąpieli. Wydał z siebie bliżej nieokreślony dźwięk zadowolenia, gdy w końcu wskazówki zegarka się pokryły, przytwierdził swoje ogłoszenie i ruszył lekkim krokiem, przynajmniej jak na swój wiek, w stronę bąbelkowej oazy, którą planował dla siebie stworzyć.

Kochane Świergotniki!

W moich obserwacji wynika, że ostatnimi czasy konkursy pojawiają się dzień w dzień, jednak datę 9 stycznia zaklepałem sobie zawczasu, bowiem właśnie 9 stycznia, 1994 roku dokładniej, Harry Potter odbył pierwszą lekcję rzucania zaklęcia Patronusa u Remusa Lupina. Aby jakoś uczcić ten dzień, chciałbym abyście i wy spróbowali wczuć się w ten niezwykły moment, kiedy zatopi się w pełni w najszczęśliwszym wspomnieniu i przywoła magicznego obrońcę. Jednakże.. Z formą pisaną macie do czynienia zdecydowanie częściej, więc ja proszę was o rysunek. Może być odręczny, może być narysowany w programie graficznym - ale bez wklejania obrazków z wyszukiwarki. Poza tym dowolna forma, dowolny styl, byle faktycznie przypominało to cielesnego patronusa. Ołówek w dłoń, przywołać swoje dobre wspomnienia i pora zacząć tworzyć!

Za najbardziej staranne/dokładne/szczegółowe - o talencie nie ma mowy, bo nie to się dla mnie liczy - prace, mogę wam zaoferować po 40 punktów. Na wasze podpisane wiadomości - które kierujcie na kazbiel.to@fejm.pl - czekam do soboty (16.01) do godziny 21:37.

Pozdrawiam