Konkurs

[Tego dnia kobieta wstała z łóżka dość późno, rozbudzona porannym gwarem dobiegającym z Wielkiej Sali. Po chwili jednak, przeniosła wzrok na kalendarz, który wyraźnie oznajmiał, że nadszedł już ten czas. Profesorka zerwała się na równe nogi i zbiegła po schodach wprost do ogromnej, korkowej tablicy. Przeleciała po niej wzrokiem i ściągając zbędne ogłoszenia, starannie przypięła kartkę z konkursem.]

Drodzy uczniowie!

W ramach małej odskoczni, od ciążących na waszych barkach obowiązkach uczniowskich, przygotowałam dla Was prosty i przyjemny konkurs [KLIK]. Waszym zadaniem będzie ułożenie haseł związanych z nauczanym przeze mnie przedmiotem i pokrótce ich scharakteryzowanie. Na Wasze prace oczekuję do 13.01 do końca dnia (isabelle.sancley@gmail.com). Za całość otrzymacie aż 30 punktów, lecz przewidywane są również bonusy dla najszybszych!

Łączę uszanowania,

 

 


PS. Uczniom klasy pierwszej pragnę przypomnieć o zbliżającym się terminie nadsyłania prac domowych. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w dzienniku na stronie szkoły.