Konkurs z OnMS

[Kobieta przygotowywała się właśnie do sylwestra, w końcu gdzieś wychodziła poza swoją małą klitkę, dlatego też postanowiła się odstrzelić, jak jej to wyjdzie to jeszcze nikt nie wie, ale pokładała w sobie duże nadzieje, by zrobić chociaż raz dobre wrażenie. W trakcie przygotować do jej umysłu naszły myśli odnośnie jej szkoły. Czego dotyczyły? Oczywiście konkursu, który o mój boże...musiała dzisiaj wstawić. Na szczęście zajęcia lekcyjne na dzień dzisiejszy zostały odwołane, jednak to nie zmieniało faktu, że to był jej termin który sam sobie wybrała, a trzeba się trzymać terminów, goniła nauczycieli z nimi a sama miałaby ich nie pilnować? Toż to wstyd. Przerwała swoje przygotowania i usiadła przy biurku, sięgnęła po pióro i pergamin by po chwili nakreślić na nim kilka informacji odnośnie jej konkursu. Następnie poprosiła swojego skrzata by zawiesił za nią pergamin na tablicy ogłoszeń, by sama mogła kontynuować przygotowania.] 

Droga Społeczności!

Jak wszyscy wiemy, dzisiejszego dnia jest Sylwester jednak na tablicy ogłoszeń wywieszam informację odnośnie mojego konkursu. Rok szkolny rozkręca się coraz bardziej, a w sumie można powiedzieć, że rozkręcił się na dobre. Nie chcąc jednak przedłużać chcę Was wszystkich poinformować, że Waszym zadaniem będzie stworzenie własnej hybrydy z magicznych stworzeń. O co dokładnie chodzi? Wybieracie sobie spośród wszystkich magicznych stworzeń dwa, które chcecie ze sobą połączyć np.: Wodnik Kappa i Jednorożec, tworzycie rysunek lub opis jak ta hybryda wygląda, dokonujecie jej charakterystyki, przyznajecie jej klasyfikację, opisujecie czym się żywi itp. Czego dusza zapragnie. 

Praca nie musi być długa, jednak proszę by pomysły były jednak dobrze przemyślane, nie wybierane losowo. Dodatkowo proszę o wyłączenie ze swoich pomysłów Mantykorę i Chimerę, reszta stworzeń jest do Waszej dyspozycji. Na Wasze prace czekam do dnia 10.01, do godziny 22:00. Oczywiście pracę proszę przesłać na moją sowę: valeria.aristov01@gmail.com .

Miłego sylwestra,