Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Ucieczka Grindelwalda #2


[Młoda dyrektorka siedziała w swoim gabinecie, załatwiają formalności związane z konkursami, kiedy do jej gabinetu przyleciała ponownie sowa. Kobieta zmarszczyła brwi i wyciągnęła z pyszczka zwierzęcia kopertę. Spojrzała na nadawcę i rozszerzyła oczy. Drżącymi dłońmi otworzyła kopertę i wyciągnęła z niego list, który przeczytała. Spanikowana od razu udała się na tablicę ogłoszeń, gdzie przypięła ogłoszenie i udała się do wrót by zabezpieczać zamek.]

Droga Społeczności!

Dzisiejszego dnia dostaliśmy wiadomość o tym, że o godzinie 18:00 z więzienia Nurmengard uciekł ponownie groźny czarnoksiężnik. Tym samym musimy niestety zakłócić naszą sielankę po ataku Śmierciotuli, który miał miejsce niedawno. Łapcie za swoje różdżki i przeszukajcie dokładnie pokoje w naszym Instytucie (oprócz dormitoriów) i dorwijcie Gellerta Grindelwalda!

Jeżeli ktoś nie wie co może go czekać podczas spotkania z czarnoksiężnikiem, szczegóły znajdzie [TUTAJ]. Strzeżcie się kochani, nie tylko nasz zamek jest w niebezpieczeństwie. Nie wiemy dokładnie czy uda się od razu tutaj, czy jednak nas ominie, lepiej być przygotowanymi na to. Bezpieczeństwo Instytutu leży w waszych rękach! Swoje wszystkie odpowiedzi wysyłacie na (dyrekcja.durmstrang@gmail.com) do dnia 1.11.2020r. do godziny 20:00.

Z poważaniem,