Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Pieczęcie #3 | Konkurs z Historii Magii


[Profesor, jak co drugą sobotę, błądził po szkolnych lokacjach i rozwieszał tabliczki z Pieczęciami. Zaszedł do szkolnej kuchni po kubek gorącej kawy- było mi dziś niezwykle zimno. Oby to nie to, co myślał... Niemniej, chwycił za gorący napój i pognał do gabinetu, aby zająć się resztą spraw.]

Szanowni Państwo

Nastąpił czas na następne Pieczęcie! Jest to zabawa, polegająca na szukaniu na różnych podstronach IMD kolejnych fragmentów rymowanki. Następnie należy złożyć ją w całość, odgadnąć jakiej postaci dotyczy i odpowiedzieć na pytania dostępne tutaj: [Klik]. Całość należy wysłać na maila dyrekcji: dyrekcja.durmstrang@gmail.com do 26.10, 23:59. Pamiętajcie, aby udokumentować znalezione linijki rymowanki w postaci linków lub zrzutów ekranu. Nie zapomnijcie się też podpisać.

Powodzenia,

Jednocześnie pragnę ogłosić konkurs z Historii Magii. Wasze zadanie będzie bardzo na pozór banalne- musicie stworzyć własną postać i wykonać jej kartę postaci. Haczyk polega jednak na tym, że bohater Wasz musi pochodzić z okresu średniowiecza. Opiszcie jego życie codzienne, charakterystyczne cechy wyglądu czy usposobienia, uzdolnienia, osiągnięcia itd. Za wykonanie otrzymać możecie +20 punktów. Jednakowoż, im Wasza karta postaci będzie barwniejsza w wszelkie opisy- tym więcej punktów. Maksymalnie więc uzyskać możecie ich aż +50. Wykonane prace przedstawię w wynikach konkursu. Szanując jednak Waszą twórczość, proszę o nadmienienie w mailu, czy zgadzacie się na publikacji karty. Nie zapomnijcie się podpisać! No dobrze, ale gdzie wysyłać? Na wasze dzieła oczekuję na sowę: burkewillie04@gmail.com. Czas upłynie równo za tydzień, 31 października o 23:59.

Weny przy procesie twórczym życzy,