Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Atak Śmierciotuli #2


[Do Wielkiej Sali wbiegł zadyszany mężczyzna i spojrzał na osoby znajdujace się w pomieszczeniu. Wszyscy zebrani obrócili się w stronę dyrektora McGreena, spoglądając na niego. Nauczyciele, którzy siedzieli przy stole nauczycielskim, podnieśli się. Dyrektor przez dłuższą chwilę nie był w stanie nic powiedzieć, co zaniepokoiło zebrane osoby. Kiedy opanował się, a jego nerwy minimalnie opadły, spojrzał na zebranych uczniów i nauczycieli, wykrzykując tylko jedno "Śmierciotula uciekła".]

Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Dzisiaj o godzinie 20:35 ze szkolnego ukrytego laboratorium po raz kolejny uciekło niebezpieczne stworzenie. Mowa tutaj o Śmierciotuli, która była trzymana w szkole w celu prowadzenia działalności naukowej i badawczej. Stworzenie to jest bardzo niebezpieczne, przez co cały instytut jest w niebezpieczeństwie. Przygotowaliśmy jednak nagrody dla śmiałków, którzy pokonawszy to stworzenie, zyskają dodatkowe punkty. Sposób pokonania Śmierciotuli możecie znaleźć [TUTAJ]. Informujemy, że cały nasz Instytut zostaje objęty dodatkową ochroną od dnia dzisiejszego aż do 23.10.2020 r.

Śmierciotula to stworzenie, które niczym cień znika i pojawia się nagle, a po swoich ofiarach nie pozostawia żadnego śladu. Ostatnio widziana była w Księżycowej Sali, jednak nie wiemy, jak szybko się przemieszcza i kiedy dotrze do Wielkiej Sali naszego Instytutu. Prosimy wszystkich uczniów, jak i nauczycieli o ostrożność, a w razie napotkania stworzenia, atakowania jej! Miejmy nadzieje, że nic nikomu się nie stanie, a Wy zyskacie tytuł bohatera i ocalicie nasz Instytut od zguby. 

 Strzeżcie się,