Alan Moonstone
brak
brak
Elias Levine
brak
brak
Karkarow za kratami [4.3]


[Kiedy wszyscy słodko spali, dyrektor Moonstone już zaczynał swoją pracę. Siedział w gabinecie dyrekcji, popijając zieloną herbatę i wypełniając wszystkie dokumenty, które miały związek ze zbliżającym się rokiem szkolnym. Co jakiś czas puchacze nauczycieli zostawiały mu kolejne rzeczy do sprawdzenia, tym razem jednak wśród tych wszystkich ptaków odnalazł się śnieżny puchacz dyrektora, który trzymał w dzióbku małą, czarną kopertę, w środku której był pergamin. Alan odebrał pergamin od swojego sowiego pomocnika i przytwierdził go do Tablicy Ogłoszeń.]

Szanowna Społeczności Instytutu!

Dokładnie o godzinie 7:40 otrzymaliśmy kolejną wiadomość z Azkabanu - to nasz drogi przyjaciel, Igor Karkarow, zostawił nam kolejną wiadomość, która może posłużyć nam do jego uwolnienia. W kopercie znaleźliśmy dzisiaj następujące zdanie:

"Niczym jest magia w obecności miłości."

Przypomnijmy - w poniedziałek rano Igor Karkarow został zesłany i osadzony w Azkabanie pod zarzutem zdrady społeczności czarodziejskiej. My jednak wiemy, że to nieprawda i chcemy działać, by móc uratować naszego drogiego przyjaciela przed smutnym losem. Prosimy, abyście nam pomogli. W wiadomościach ukrywać się będą słowa, które stworzą hasło uwalniające Igora z Azkabanu. To hasło, po zdobyciu wszystkich słów-kluczy, należy wysłać do dnia 20 września do godziny 23:59 poprzez Sowę Dyrekcji (dyrekcja.durmstrang@gmail.com).

Spodziewajcie się kolejnej wiadomości jutro. Trudno nam jednak powiedzieć, o której godzinie Igor wyśle do nas kolejny list. Wysyła wiadomości nieregularnie, by nie wzbudzać podejrzeń.

Przesyłamy pozdrowienia,