Brett Birkenstock
Rosemary Hamilton
brak
Voltaire Arbore
Maria B Salvatore
Merica Schevre
Podsumowania


[Kiedy wicedyrektor McGreen wszedł do Wielki Sali zauważył, że pod stołem Kręgu Czarnomagicznego schowała się śmierciotula Helenka. Tym samym wyciągnął swoją różdżkę i poskromił magiczne stworzenie. W celu zabezpieczenia groźnego stworzenia, Arsen przeteleportował się z nią do pomieszczenia, z którego uciekła czyli w tym przypadku było to laboratorium, do którego wstępu nie mieli uczniowie. Arsen rzucił kilka zaklęć ochronnych oraz zaklęcie Patronusa, by mieć pewność, że przez najbliższy czas śmierciotula się nie wydostanie i nie będzie polowała na uczniów ani nauczycieli.]

Drodzy uczniowie i nauczyciele!

Mamy przyjemność ogłosić, że przemieszczająca się po zamku, niebezpieczna Śmierciotula została schwytana i została przeniesiona do laboratorium, z której mamy nadzieję już nie ucieknie, przynajmniej nie w najbliższym czasie. Cieszymy się, że pomimo niebezpieczeństwa w Instytucie nie uciekliście, a broniliście naszego zamku i osób znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Wasz trud w walce ze Śmierciotulą został oczywiście nagrodzony. Gratyfikacje znajdziecie poniżej. 

>>WYNIKI<<

Mamy nadzieję, że jeżeli takowa sytuacja nastąpi ponownie, to w obronę zaangażuje się więcej uczniów jak i nauczycieli. Ogłaszamy, że od godziny 23:30, dnia 31.07.2020r. Instytut Magii Durmstrang jest ponownie bezpieczny! 

Z poważaniem,

Drugi tydzień zajęć dobiega końca, a co za tym idzie, mieliście okazję po raz pierwszy wziąć udział w Magicznych Kartach. Przypominamy, że już w następnym tygodniu, również w poniedziałek i piątek, o godzinie 21:00 w Księżycowej Sali, będziecie mieli szansę zgarnąć dla siebie dodatkowe punkty i karty. Za dobrą odpowiedź, oprócz karty jest 10 punktów więc warto! W tym tygodniu punkty za karty dostały takie osoby jak:

  • [DS] Merica Schevre: 20 punktów
  • [DS] Nicolas Cane: 10 punktów
  • [DS] Swara Fawziya: 10 punktów
  • [DC] Samanta Clarsson: 10 punktów
  • [N] Antony Velasco: 20 punktów
  • [N] Alan Moonstone: 20 punktów
  • [N] Brett Birkenstock: 10 punktów

Dziękuję wszystkim za wziędzie udziału i przypominam nauczycielom o zgłaszanie się do mnie, w sprawie zorganizowania Magicznych Kart w następnym tygodniu. Za organizację tego wydarzenia zgarniecie aż 10 punktów, więc warto!

Z poważaniem,

W drugim tygodniu mieli Państwo również możliwość po raz pierwszy uczestniczyć w cyklicznej zabawie, jaką jest Psikus Gargulca. Cieszy mnie niezmiernie Państwa aktywność i chętny udział w Psikusie i zachęcam do dalszego udziału w kolejnych dniach - ostrzegam jednak, iż Gargulec może pojawić się w Wielkiej Sali i rzucać eliksirami znienacka - proszę więc być przygotowanym na wszystko.

Podsumowanie pierwszego Psikusu Gargulca znajdą Państwo [TUTAJ], natomiast punkty i galeony zostały już przelane na Państwa konta.

Łączący wyrazy szacunku,

W poniedziałek minął termin nadsyłania rozwiązań Pieczęci. Były to pierwsze w tym roku pieczęcie, dzięki którym mogliście zgarnąć kolejne punkty dla siebie. Serdecznie dziękuję za udział i do zobaczenia w kolejnych, które już za dwa tygodnie! Szybko zlatuje ten czas... czwarty już tydzień tego roku. Trzymajcie się zdrowo i uważajcie, gdy nie pytają Was o imię, walcząc z ostrym cieniem mgły...

>>WYNIKI<<

Ściskający Was,