Brett Birkenstock
Rosemary Hamilton
brak
Voltaire Arbore
Maria B Salvatore
Merica Schevre
Redakcja wzywa!


[Wicedyrektor Moonstone spisywał na małym kawałku pergaminu wszystkie atrakcje przygotowane na rok wakacyjny. Och, było tego wcale niemało! Po drodze jednak uświadomił sobie, że nadszedł moment, by otworzyć nabory na redaktorów Przeklętego Czarnoksiężnika. Wyciągnął swoje lusterko dwukierunkowe i powiedział w jego kierunku "William". Oczom Alana ukazała się znajoma mu twarz. Już po chwili rozmowy wszystkie szczegóły były omówione, a czarnowłosy wicedyrektor już po chwili miał gotowy osobny pergamin, który zgrabnie wywiesił na Tablicy Ogłoszeń.]

Drodzy Przyszli Redaktorzy!

Waszym oczom zapewne nie umknął fakt, iż od zeszłego roku szkolnego w Instytucie Magii Durmstrang działa gazetka szkolna - "Przeklęty Czarnoksiężnik". Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, mogąc ogłosić, że otwieramy od tej chwili nabór na redaktorów naszego szkolnego periodyku! Jeśli czujesz, że pisanie to Twoja pasja, jeśli marzy Ci się kariera magicznego dziennikarza lub jeśli po prostu masz lekkie pióro - być może szukamy właśnie Ciebie. Nie zwlekaj ani chwili - weź udział w naborze! Na zgłoszenia będziemy czekać do dnia 2 sierpnia 2020 r. poprzez formularz, który można znaleźć poniżej.

FORMULARZ NABORU NA REDAKTORA

Mamy nadzieję, że będziecie chętni do tego, by wspólnie z nami tworzyć kolejny rozdział historii Przeklętego Czarnoksiężnika i pomóc naszemu czasopismu wspiąć się na wyżyny magicznego dziennikarstwa. Jeśli macie pytania co do rekrutacji bądź samej gazetki lub jeśli macie pomysł na własny, autorski, nietuzinkowy dział - prosimy o kontakt na mail redakcji (redakcja.czarnoksieznik@gmail.com).

Przekazujący dziennikarskie pozdrowienia,

http://durmstrang.eu/uploads/podpisy/white-podpis_william.png