Alan Moonstone
Merica Schevre
brak
Elias Levine
Feral Callasantos
Charles Hamilton
Zakończenie I Roku Wakacyjnego


Podsumownie Pracy Redakcji


[Dyrektor dzisiejszy poranek poświęcił na spacer po błoniach. Idąc tak, rozmyślał o różnych, bardziej lub mniej, bieżących sprawach. Po jakimś czasie wrócił i udał się do swojego gabinetu. Chwycił za wcześniej przygotowany pergamin i ruszył z nim nigdzie indziej, jak pod tablicę ogłoszeń.]

Drodzy Pisarze!

Ostatnie, IV wydanie, zaplanowane z publikacją na ten rok niestety nie złożyliśmy w całość. Doskanale rozumiemy, że ostatnie dni mogły przysporzyć Wam dodatkowych obowiązków, przez co nie zdążyliście z przekazaniem nam artykułów. Udało nam się jednak wydać III wydanie, toteż należałoby przyznać gratyfikacje oraz pamiątkowe dyplomy.

Podziękowania składamy dla niniejszych osób:

Co więcej, za napisane artykuły przewidziane było 30 punktów i 60 galeonów. Dokładne zestawienie gratyfikacji znajdziecie tutaj:

[ROZLICZENIE REDAKCJI]

I cóż, dziękujemy za wspólną pracę oraz zachęcamy do zaangażowania się w tworzenie periodyku w przyszłych latach szkolnych!

Pozdrawiamy,


Garść Informacji


[Dyrektorka udała się do specjalnego pomieszczenia, gdzie wisiała ogromna tablica z portretami nauczycieli. Sięgnęła po jeden koszyczek, gdzie znajdowały się liczby i spojrzała na swoją ściągę. Zaczęła zawieszać odpowiednie liczby przy portretach, aż w końcu na ścianie były już wyraźne punktacje, która pokazywała liczbę zdobytych punktów w siódmym tygodniu nauki.]

Drodzy Nauczyciele!

Siódmy tydzień właśnie dobiega końca, a co za tym idzie, zbliża się koniec roku wakacyjnego. Już w tą niedzielę zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, na oficjalne zakończenie I roku wakacyjnego. Uroczystość będzie miała miejsce tam gdzie zawsze i radzimy wziąć ze sobą taczkę, bo dyplomów z podziękowaniami będzie trochę sporo!

>>PODSUMOWANIE<<

Od tamtego roku szkolnego postanowiliśmy przedstawiać wam w formie tabelki, wasze wypłaty galeonów. W tabelce są umieszczone galeony za rangi, które posiadacie w naszym Instytucie, za wywiązywanie się z waszych obowiązków nauczycielskich, zabawy itp. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy czegokolwiek innego proszę zgłaszać się do dyrektora McGreena. Poniżej zamieszczamy szczegółowe rozliczenie waszych wypłat. 

>>WYPŁATY<<

Od tamtego roku szkolnego tak jak było mówione na radzie pedagogicznej, ponownie obowiązują statuetki aktywności. Statuetkę zgarnia, najlepszy nauczyciel i uczeń w danym tygodniu nauki zgarnie statuetkę. Dziękujemy wszystkim za tak liczne zaangażowanie i mamy nadzieję, że w kolejnych tygodniach nauki będzie ono tak samo wyglądało, a może nawet i lepiej! Dlaczego warto być tak aktywnym? Po pierwsze punkty lecą na wasze konta, a co za tym idzie, łatwo jest wygrać Ranking! Po drugie, jeśli ktoś zgarnie statuetkę dostanie dodatkowo gratyfikację za jej zdobycie. W przypadku uczniów jest to 50 punktów, zaś w przypadku nauczycieli jest to 25 punktów

W siódmym tygodniu nauki najaktywniejszymi osobami w naszym Instytucie okazały się być...

Uczennica Merica Schevre!                           Profesor Brett Hamilton!

                                                                                                             

Gratulujemy zgarnięcia statuetki i mamy nadzieję, że w następnym roku będzie większe zróżnicowanie. 

Dzisiejszego wieczoru również miała miejsce szósta w tym roku szkolna loteria, która kryje się pod nazwą Jaskinia Szczęścia. Postanowiliśmy wynagrodzić tych, co chodzą na zajęcia lekcyjne, ale wysyłając kupon szczęście się do nich nie uśmiechnęło lub się uśmiechnęło. Każdy kto chodzi na zajęcia lekcyjne, za wysłanie kuponu i klimat podczas loterii dostaje dodatkowo 5 punktów w przypadku uczniów, 3 punkty w przypadku nauczycieli. Oprócz tego są liczone punkty, które zdobyliście za wybranie odpowiedniej runy. Nagrody z dzisiejszego losowania dostają w tym tygodniu:

Wylosowane runy to: Othala, Tiwaz i Kenaz

 • [DC] Finn Deaton-Rodriguez- 25 punktów nagrody 
 • [DS] Merica Schevre- 20 punktów nagrody

Dziękujemy za wzięcie udziału w naszej loterii. 

Z poważaniem,

Podsumowanie TwM


[Profesor Charpentier był już bardzo zmęczony. Podszedł wolnym krokiem na swoich obolały nogach do biurka i wziął z niego dosyć długi pergamin. Dobrze, że przygotował go wcześniej, bo teraz nie miałby siły na pisanie. On to miał łeb! Bez chwili zastanowienia, czy są na nim wszystkie podpisy czy nie, pomaszerował do tablicy ogłoszeń. Idąc korytarzami Instytutu powieki zamykały mu się na oczach i robiły się cięższe z każdą sekundą. Na szczęście dotarł na czas pod miejsce docelowe i przypiął na tablicy pergamin. Następnie udał się z powrotem do gabinetu.]

Szanowni Towarzysze!

Nadszedł czas podsumowań to i ja do Państwa z takowym przychodzę. Dzisiaj odbyła się już ostatnia lekcja z mojego kursu i chciałbym Państwu serdecznie podziękować za cały rok. Mimo tego, że na moich zajęciach nie pojawiało się wielu uczniów, to i tak bardzo Państwu dziękuję. Jednak bez zbędnego przedłużania. Zdać udało się aż trzem osobom. Każda z nich otrzymała po jednej odznace. Zrodzili się sami Rządowi Aktywiści! Pozwoliłem sobie również załączyć drobne nagrody za poszczególne osiągnięcia.

Z kursu zdali:

Dyplomy ze zdobytymi odznakami znajdują się w odnośnikach [Certyfikat] obok personaliów, a teraz przyszła poraz na dodatkowe nagrody.

Obecność na 3 lekcjach i wzwyż

(Nagroda 25 punktów)

Gabrielle Blake, Samanta ClarssonCheryl Brown, Sora Kwon oraz Brett Hamilton.

Zdobycie jednej odznaki

(Nagroda 30 punktów)

Samanta ClarssonSora Kwon oraz Brett Hamilton.

Przy okazji chciałbym również przedstawić wyniki konkursu, który organizowałem.

 • Samanta Clarsson +20 punktów
 • Cheryl Brown +20 punktów
 • Merica Schevre +20 punktów
 • Sora Kwon +20 punktów
 • prof. Brett Hamilton +20 punktów

Dziękujący za ten rok,

Z totalitarnymi pozdrowieniami,

Podsumowania


[Oficjalne zakończenie roku wakacyjnego zbliżało się nieubłaganie. Głowa dyrektor Belikov była pełna nowych pomysłów ale również i zmartwień, które nasilały się wraz z każdym dniem. Wzięła kartkę pergaminu i  zaczęła kreślić na nim parę informacji, które musiała przecież przekazać. Uczniowie cały rok zbierali buteleczki, karty czy też robili zakupy na alei i za to należały im się dodatkowe punkty! Nakreśliwszy wszystko, machnęła różdżką i puściła w dal kartkę, by została zawieszona na tablicy ogłoszeń.]

Droga Społeczności Szkolna!

Już w tę niedzielę odbędzie się uroczyste Zakończenie I roku wakacyjnego, a co za tym idzie? Ostatnia okazja na złapanie paru punktów! Niedawno, na tablicy ogłoszeń w naszym Instytucie została wywieszona informacja o tym, by do dnia dzisiejszego, do godziny 20:00 wysyłać swoje arkusze z uzbieranymi buteleczkami oraz screeny zrobionych zakupów. Zaś do 22:00 trzeba było nadesłać album magicznych kart. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału oraz za tworzenie społeczności wraz z nami. Nie przedłużając, wasze punkty prezentują się następująco. 

Buteleczki. Mieliście okazję zbierać je choćby w Kulach Magicznych, czy też Psikusie Gargulca. Na koniec roku możliwe, że dostaniecie dodatkowo dyplom za ich wykonanie, chociaż kto to wie...Zobaczymy! W każdym razie każdy kto przesłał swój album z buteleczkami, zostanie nagrodzony dodatkowymi punktami, nieważne ile buteleczek uzbierał. Osoby, które nadesłały swoje albumy z ich zawartością, zgarnęły dodatkowe punkty. Za każdą buteleczkę nagrodzimy was 5 punktami! Nieważne czy jesteś uczniem, czy stażystą, czy nauczycielem. Oto ich wykaz. 

 • [N] Alan Moonstone: 35 punktów
 • [N] Brett Hamilton: 15 punktów
 • [DS] Merica Schevre: 15 punktów

Magiczne Karty. Mieliście okazję zbierać je podczas zabaw z nauczycielami, na których pytali Was oni z różnych dziedzin. W każdym razie każdy kto przesłał swój album z kartami, zostanie nagrodzony dodatkowymi punktami, nieważne ile kart uzbierał. Osoby, które nadesłały swoje albumy z ich zawartością, zgarnęły dodatkowe punkty. Za każdą magiczną kartę nagrodzimy was 5 punktami! Nieważne czy jesteś uczniem, czy stażystą, czy nauczycielem. Oto ich wykaz. 

 • [N] Brett Hamilton: 35 punktów
 • [N] Antony Velasco: 40 punktów
 • [N] Alan Moonstone: 55 punktów
 • [N] Leyla Belikov: 40 punktów
 • [DS] Merica Schevre: 55 punktów

Są tutaj wliczone punkty za obecność na kartach magicznych w tym tygodniu i za zdobycie karty. 

Listy zakupów. W ciągu całego roku szkolnego uczniowie, stażyści jak i nauczyciele zbierali galeony, które mogli wydać na przedmioty na Alei Vulchanovy, realizując przy tym listę zakupów. Za realizację całej listy zakupów, wszyscy zostaną sowicie nagrodzeni. Oto wykaz waszych punktów. 

 • [N] Brett Hamilton: 100 punktów
 • [N] Defne Nefrite: 100 punktów
 • [DC] Finn Deaton-Rodriguez: 200 punktów
 • [DS] Merica Schevre: 200 punktów

W ten poniedziałek minął termin nadsyłania rozwiązań Pieczęci. Były to czwarte i ostatnie w tym roku pieczęcie, dzięki którym mogliście zgarnąć kolejne punkty dla siebie. Serdecznie dziękujemy za udział i mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym udział weźmie więcej osób!

>>WYNIKI<<

Wszystkie punkty które tutaj zebraliście, będą liczyły się do arkusza aktywności, czyli wchodzą w skład statuetek aktywności. Dziękujemy za ten rok szkolny i mamy nadzieję, że w następnym roku więcej uczniów weźmie w nich udział!

Z poważaniem,

[0][1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28][29][30][31][32][33][34][35][36][37][38][39][40][41][42][43][44][45][46][47][48][49][50][51][52][53][54][55][56][57][58][59][60][61][62][63][64][65][66][67][68][69][70][71][72][73][74][75][76][77][78][79][80][81][82][83][84][85][86][87][88][89][90][91][92][93][94]
Aktualne newsy